Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
46200
Players nickname
Stefan Vladan
Administrators nickname
Djole Alcapone
Date
Jul 26, 2024
Time
15 20
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/768224/

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
189
Doticni admin Djole me je kaznio za Fear RP u mojoj zalbi gde sam okacio za VDM i kaznio me je za Fear Rp a u povu se nigde ne vidi da ja radim Fear Rp a eov i pova gde ne radim Fear Rp i da sam im sve bacio

samo me zanima na koako je on zakljucio da ja radim Fear Rp al vidi se da ne radim tako da molim da mi se skine kazna
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
189
samo me jako zanima gde je on video Fear Rp kad nije i na povu okacenom za VDM nigde nema vreme kad su kreuli da me robaju
 

Leon Ashbluff

Player
Player
Joined
Feb 13, 2024
Messages
79
Doticni admin Djole me je kaznio za Fear RP u mojoj zalbi gde sam okacio za VDM i kaznio me je za Fear Rp a u povu se nigde ne vidi da ja radim Fear Rp a eov i pova gde ne radim Fear Rp i da sam im sve bacio

samo me zanima na koako je on zakljucio da ja radim Fear Rp al vidi se da ne radim tako da molim da mi se skine kazna
nisi trebao da mu kazes u situaciji de su puske uperene u tebe da kazes da ide u novine to si mogao jedino da kazes u non rp chat a takodje radis mg kad kazes da nemaju ruke dok si mrtav jos spustas ruke pre nego sto ti oni to odobre
 
Top Bottom