Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6021
Players nickname
Bata_Shayk
Administrators nickname
Hare Flow
Date
Jul 26, 2024
Time
19:41
Proofs
https://imgur.com/a/0SAL58S https://imgur.com/a/YJLIZBr

Demon

1337
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
16
Postovani Mujo i Abrahame, pre 3 dana 23.07.2024.
godine banovan sam za pravilo G.P 4.1 bez ikakvog razloga, pova i PC checka od strane Hare Flow-a. To stvarno nije u redu,
provodim svaki dan na ovom projektu barem po 8 sati i stariji sam igrac. Dosta drustva sam stekao na ovom projektu, ne
krsim pravila i za ceo boravak na projektu je bilo ukupno 3 zalbe na mene, i to sam krsio pravila koja se
krse svaki dan mnogo puta na projektu (6021).
Pre 3 dana bili smo ispred kuce od familije Berlusconi, napadalo nas je 2 familije i branili smo nasu kucu i posle
otprilike 30 minuta ja sam dobio ban iz meni nepoznatog razloga..
Te noci smo se pucali ispred familije i ubio sam jednog clana tudje familije sasvim normalno.
Usao sam u auto, vozao se i odjednom samo vidim da sam banovan. Posle toga sam se obratio doticnom administratoru na
bubici, pogledajte dokaze za ovo...
Ja sam siguran da ne citujem, ako citujem zasto bih provodio toliko vremena, zaradjivao para, druzio se i pomagao
projektu na neki nacin.. Prihvatam PC check, nemam problem sa tim.

Malo cu detaljnije sada objasniti;
Te noci 23.07.2024. smo isli uvece na fabriku, okupili smo se i bili kod fabrike. Nismo se pucali nisakim pre fabrike,
Ali smo ubijeni 15 nas (Berlusconia) od strane nepoznatog igraca iz druge familije, doticni je uradio kamikazu helikopterom na nas.
Posle toga stojimo kod kuce familije i ocekivali smo napad od doticnih, cekali smo a oni su prolazili pored familije.
Sve do trenutka gde su nam odvukli paznju, jedan od njih je pricao sa HCom nase familije i svi smo bili tu.
Krenula je pucnjava u drugom smeru, ja ubijam jednog iz tudje familije normalno i umirem.
Tu sam uzeo Heavy Sniper i osmatrao situaciju, kada me zapazio jedan iz tudje familije opalio sam metak u njega ali ga nisam ubio.
Pobegao sam i tu sam se povuko sa mesta, vozikao sam se i dobio ban posle 5 minuta.

Da naglasim, nije mi banovan ovaj nalog samo. Vec i twink, ja koliko sam upucen ja smem da udjem na twink nalog ako sam banovan na mainu.
Ban je na social clubu te ne mogu da udjem barem na twink..

Cak sam morao u Unban appeal da napisem da sam pogresio cak iako nisam, sto je suludo ali nisam znao vise sta da radim.

Ja bih vas stvarno zamolio da pregledate moju zalbu, i donesete ispravnu odluku.
Ja ne zelim da me korupcija ovog administratora spreci da nastavim svoju igru na ovom projektu.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,112
Odbijeno, admin dostavio validan POV
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom