Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2459
Players nickname
Micko Nevolja
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 5, 2022
Time of violation
14:33
Proofs
https://streamable.com/pw4r60

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
Na razmatranju!

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netočna, slobodno podnesite žalbu
Server Administrator
robert-deniro-meet-the-fockers.gif
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Nigde ne pise da je zabranjeno koriscenje enterijera na Livnici, sa obizrom da je sjebana skripta pa smo mi "nevidljivi" to nije nasa stvar nit mi kontrolisemo ili iskoriscavamo isto vec samo koristimo enterijer i tjt. Pozzic
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Pa kako da vas ubijemo kada udjemo unutra i ne vidimo vas ako niste blizu nas i postekani ste unutra? Sta se pravide ludi i sami ste prijavljivali zampu u pocetku za Fabriku oruzija.Objavite vase POV snimke iznutra da vidimo koliko se vidite ako smete naravno.😂
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Pa kako da vas ubijemo kada udjemo unutra i ne vidimo vas ako niste blizu nas i postekani ste unutra? Sta se pravide ludi i sami ste prijavljivali zampu u pocetku za Fabriku oruzija.Objavite vase POV snimke iznutra da vidimo koliko se vidite ako smete naravno.😂
Pa ti uzmi i zali se Napalu za bug, nije to nikakav bug abuse, sta mi ne smemo ici u enterijer Livnice zbog tog buga? svako ko udje u enterijer on radi bug abuse? ...
 

BrightSide

[̲̅J][̲̅e][̲̅b][̲̅i] [̲̅g][̲̅a]
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
19
Pa kako da vas ubijemo kada udjemo unutra i ne vidimo vas ako niste blizu nas i postekani ste unutra? Sta se pravide ludi i sami ste prijavljivali zampu u pocetku za Fabriku oruzija.Objavite vase POV snimke iznutra da vidimo koliko se vidite ako smete naravno.😂
Pa nauči da gledaš kad ne vidiš regroup
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom