Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Anti cheat code #1004 | Napal Fedorov

Your ID
82
Players nickname
Roba Haze
Administrators nickname
Napal Fedorov
Date
Jan 7, 2024
Time
14:20
Proofs
https://imgur.com/QOgkSNo

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Dobra dan ovim putem zelim da trazim unban za anticheat code #1004 jer u to vrijeme nisam znao sta je to i puco sam se u areni i prebacivo revolver i radio onaj glitch priznajem bila je moja greska zato molim da dobijem unban jer mi nije radio POV i snimanje u tom trenutku i nece se ponovit ako bi mi dali sansu bio bih zahvalan, hvala unaprijed.
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
496
Dobra dan ovim putem zelim da trazim unban za anticheat code #1004 jer u to vrijeme nisam znao sta je to i puco sam se u areni i prebacivo revolver i radio onaj glitch priznajem bila je moja greska zato molim da dobijem unban jer mi nije radio POV i snimanje u tom trenutku i nece se ponovit ako bi mi dali sansu bio bih zahvalan, hvala unaprijed.
srecno ali trebas imati pov
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
496
Pa nisam snimo nije mi ukljucen insta replay bio
ja sam bio banovan za G.P.1.4 i trebo sam da dobijem unban 12tog ili 13 ja ulazim ig posto mi je isteko ban za 1.4 vidim banovan sam za anticit 1004 ali javljam se na admini ali treba pov
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Radio sam glitch sa revolverom makar mi dajte 30 dana ban umjesto 27 godina, nemam POV jer nisam imo ukljucen instant replay jer kako da znam da ima taj anticheat nisam ni znao da se zato dobija ban, ali bi volio da progledate kroz prste jer stvarno nisam znao za to
 
Top Bottom