Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
62368
Players nickname
Neca Flow
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Jul 26, 2024
Time
00:00
Proofs
Nema.com

Neca Evil

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
13
Postovana administracio zao mi je zbog velikog nesporazuma jer sam se bio posvadzao sa ibrom bili smo dobri drugari i drzali smo familiju zajedno onda je bio veliki nesporazum sa jednim clanom iz familije te smo se svi posvadzali cak ja i Ibro bez ikakvog razloga onda sam ja odlucio da uzmem metalne otpatke jer su mi hitno trebale pare da bih mogo da pozajmim drugu za hitnu situaciju.Ibro se onda naljutio sto sam to uradio i napiso mi je u dm da nije lepo sto sam to uradio i ako mogu da mu vratim pare u sto kracem vremenu ja sam mu napisao da sam prodo sve stvari da bih kupio kucu i te sam mu napisao da niasm imaso nikakve stvari za prodati i onda sam mu rekao da cu probati da skupim u sto kracem vremenu.Ibro je rekao dobro kad budes skupio reci mi i onda je proslo par dana Ibri su trebale pare hitno ja sam mu rekao da sam blizu sa skupljanjem i on se naljutio i rekao je nemogu vise da cekam i onda je prestao da mi pise i okacio me za G.P 6.22 ja nisam to ni primetio i posle sat vremena sam skupio pare i dao sam Ibri ona kad sam mu dao pare mi se izvinio ja sam ga pitao sto jel bio neki prob? I on mi je rekao da me je okacio za G.P 6.22 jer se naljutio jer nije lepo to sam uradio ja sam mu rekao izvini nece se vise ponoviti onda je on rekao da nema veze i da ce povuci zalbu kad je hteo to da uradi nije mogao zato sto je Ivash pregledavao zalbu i format je bio zavoren onda Ibro nije znao kako da povuce zalbu i dok je razmisljao do tada je Ivash prihvatio zalbu onda mi je Ibro rekao da napisem zalbu gde ce on da potvrdi da je sve bila istina i da je to bio veliki nesporazum.
Zao nam je sto smo vam oduzimali veliko vreme na ovaku glupost.

Hvala na citanju!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Odbijeno, skam zalbe nisu appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom