Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13128
Players nickname
nmp
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Jul 27, 2024
Time
00:00
Proofs
.

Unikatan

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
15
Cao Mujo legendo zelim nesto objasniti tako da ce ovaj thread biti malo duzi izvini unapred :/

Imao sam nalog 13128 davno sam ga napravio .
i imao sam 2. nalog koji je bio 44007.
igrao sam na grand serveru od kako sam napravio prvi nalog 13128 i igrao sam ga ali mi se desilo puno nekih stvari u zivotu i promenio sam drzavu u kojoj sam ziveo i svasta nesto imao sam i smrtne slucajeve nisam imao ni racunar i zaboravio sam i gmail od 13128 i sifru.

nakon duzeg vremena od kako se sve to desilo kupio sam racunar i pokusao sam da se ulogujem na nalog 13128 pokusavao sam dosta kombinacija gmailova i sifri ali nije nista bilo ispravno samo bi me izbacilo sa servera posle 3. pokusaja i odlucio sam da napravim novi nalog posto smem imati 2 naloga i ja sam na twink nalogu igrao i smatrao ga kao da je main nedugo sam dobio ban koji za twink nalog nije appeallable pokusavao sam da dobijem unban na tom nalogu 44007 ali ste mi govorili da mi to nije main nalog i da mogu samo dobiti unban ukoliko ga imam na mainu.

imate ovde thread od pre nekoliko meseci kada sam vas za to zamolio -----> Rejected - G.P 1.1 | Fico Moncler

moje pitanje je da li bi ikako mogao da dobijem svoj gmail i sifru od accounta nazad evo i thread de ste napisali da mi je main 13128: Rejected - G.P 1.1 | Fico Moncler

ako treba ostavicu ti discord de bi mogo da mi ostavis podatke samo mi reci.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom