Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Korupcija + pogrešno donesena odluka | Allen Sikter

Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Jul 27, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/769231/)

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
548
Pozdrav Mujo i Abrahame, ovim putem želim da se požalim na moguću korupciju admina Allena Siktera kojoj nema kraja, više o tome u nastavku:

Naime danas je bila žalba na forumu (link žalbe: Approved - P.Z.Z 1.1 I ID:61768 50186) gdje se igrač ID 18174 Zoky Navaro žali na igrače pod ID brojem 61768 i 50186.

Žalba je objavljena u 13:39, a iste sekunde je Allen Sikter uzima, gdje kažnjava igrače, a ne kažnjava podnosioca žalbe Zoky Navara ID 18174, a napravio je prekršaj, kada je Allen žalbu odobrio, iste sekunde Zoky Navaro uklanja video i stavlja ga na private tako da niko ne bi mogao vidjeti šta se tu stvarno desilo osim Allena koji je njegov drugar a ujedno i admin koji mu pomaže, ništa to ne bi bilo sumnjivo da ovaj admin i ovaj igrač nisu u dobrim odnosima još od prije kad je Allen bio igrač, a admin Allen Sikter zna u kakvim su odnosima što se tiče gta i kako mu pomaže.

Slike dodatno ako nešto ažuriraju:



Link žalbe:


--- Idemo dalje u drugu situaciju ---


Isto tako na žalbi Rejected - PZZ 1.1 | 50661 koju je Allen Sikter odbio, da je igrač bio u getu, a ne u zelenoj zoni, donio je pogrešnu odluku, pa je kasnije molio igrača da ne pravi žalbu na njega jer je pogriješio, kao žurio je nešto da riješi žalbu.


Link te žalbe: Rejected - PZZ 1.1 | 50661 . Greška je nastala na toj žalbi, molio je igrača da ga ne kači i da ne prijavljuje vama da se ne bi saznalo da je pogriješio i da ne bi dobio kick iz administracije. To je ono što sam ja čuo što se tiče te žalbe.


--- Idemo dalje u treću situaciju ---

Isto tako ovaj admin ima dosta komunikacije sa određenim igračima na discordima, 4 do 5 igrača (jedan od njih je Zoky Navarro, Evion White i mnogi drugi njegovi stari poznanici) s kojima non stop piše, ali ne bi to bilo zabranjeno i sumnjivo da ne piše o grandu, žalbama i povjerljivim admin informacijama koje ne bi smjele da se dijele nigdje.

--- Idemo dalje u četvrtu situaciju ---


Ispratio sam i situaciju sa Denzom liderom LSPD-a, gdje admin na kraju videa Allen Sikter se čuje i ulazi na discorde da njemu sheruju video, i gdje on to sa radošću jedva čeka i (iako je curator LSPD-a treba biti objektivan a ne navijati za to da se okači lider, rješavati žalbe preko discorda i tako dalje) govori kači kači "ovo je toksičnost lidera", opet neprofesionalnost admina i sumnja na korupciju dokazi dostavljeni ispod:

Žalba je odbijena jer je senior admin Aldin Verstappen vidio koliko je tu sati, da tu nema toksičnosti i sl. Allen Sikter da se tu pitao, organizacija LSPD bi već bila disbandovana, ali hvala Bogu tu je Aldin koji je spriječio Allena u korupciji i namjeri da disbanda organizaciju bez razloga, što mu je i bila namjera jer zna koliko je Denza napravio događaja (to sve vidi kao njegov curator), i želio je da mu to uništi, što i dalje pokušava da uradi kao curator LSPD-a (organizacije koju vodi Denza kao lider).


--- Idemo dalje u petu situaciju ---


Onda nedavno opet žalba na Denzu, Allen Sikter uzima žalbu (link žalbe: Approved - MG,6.15,fear RP,Fail RP I LSPD) i donosi odluku koja se njemu sviđa i donosi pogrešnu odluku, a svi ovi ljudi su povezani sa Allenom Sikterom, Lyn opet u videu, Lyn opet u situaciji i Allen opet rješava žalbu, opet isti ljudi kao od žalbe gdje Allen ulazi na discord da gleda žalbu.


--- Idemo dalje ---



Mimo ovog svega nekoliko ljudi mi je pričalo kako imaju podršku od Allena i kako njih Allen non stop speca (to sam načuo od ljudi).

Pod ovo njih non stop speca, mislim na to ako ih neko dira Allen ih odmah šalje u demorgan, isto tako kada kradu vozila Allen im izbaci vozilo iz green zone kako bi ga lakše ukrali, te istim tim ljudima se odužuje jer su oni njega pazili dok je bio RP igrač. Ovo sam načuo za ovo nisam 100% siguran.

Dosta toga još ima međutim ne želim da ja vodim istragu, nemam ništa protiv Allena međutim imam protiv njegovog rada i njegove korupcije, s dosta bleklistovanih ljudi ima kontakt i mislim da nije uredu sve ovo što navedeni admin Allen Sikter radi cijelo ovo vrijeme.

Ja sam već prije u prošlosti kačio žalbe na Allena kao što i Mujo zna i upućen je u sve to i bio je kažnjavan zbog svog neznanja.

Allen Sikter je admin koji ne zna šta radi, on kao curator LSPD-a govori da za ulaz na privatni posjed npr. u dvorište familije treba nalog, što nije tačno, jer ne treba nalog nego dobar IC razlog npr. ako je tu kanabis, lice traženo od strane države i slično.

Allen Sikter također tvrdi da LSPD smije ući u geto samo kad je u pitanju pljačka prodavnice / talačka što također nije istina, može ući ako ima tu 3 high commande, solo nikad čak ni u slučaju pljačke, jer postoji pravilo jasno definisano u kojim uslovima i ko od državnih službenika moće ići u geto.


5.5 LSPD/SAHP/FIB mogao bi patrolirati u getu ako ima više od dva posebna časnika. | Usmeno upozorenje

Dokaz video o Allenovom neznanju koje sam spomenuo iznad:


--- Idemo dalje ---



To su samo neke situacije i realno gledano umoran/umorni smo od svega ovoga što se dešava, od Allenove korupcije, prikrivanja, namještanja i tako dalje i mislim da tome treba stati u kraj.

Smatram da je vrijeme da se stane korumpiranom adminu Allenu Sikteru u kraj, a to možete samo vi Mujo i Abrahame jer mi kao igrači tu ništa ne možemo.

Vaša je zadnja što se kaže, zamolio bih vas da ovo sve detaljno pregledate i da se konačno riješimo Allena i njegove korupcije jednom zauvijek. Unaprijed hvala.
 
Top Bottom