Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Leader za Bloods Street Gang | Rado White

Rado Tate

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
69
1. Vaše ime IRL: Rado
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GP+1
4. Prosjek online po danu: 3H-6H
5. Vaš Discord: rado2.
6. Vaše ingame ime Rado White
7. Vaš ID: 47860

Dodatne informacije

1. Lider za..... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Mogu voditi organizaciju jer imam strast , kreativnost i viziju. Moje vođstvo je inspirativno, a sposoban sam da motivisem tim i postignem ciljeve. Tako su i mene ranije ludji inspirisali. Imam iskustva u krim. org a i bio sam u svim ( obicno HC) 10 ili 11 a i nekoliko prilika 12. Moke komunikaciske vestine su snazne , sto olaksava saradnju sa clanovima organizacije. Takode sam i prilagodljiv i lako mogu naci resenja za situcacije. U drugim state org sam isto bio HC (SAHP, LSPD), nisam samo bio HC u NG.

- Mogu za sebe reci da znam odlicno RP pravila jer sam detaljno informisan o njima. Takode sam bio i u vecem familijima gde sam na pocetku ulaska na RP server ucio od iskusnih igraca koji znaju pravila. Razumem vaznost uloge igre a pogotovo pravila o ponasanja. Za sebe mogu reci da sam opusten lik tako da pravila o ponasanja su kod mene bas bas retka. Sada sam spremam da pokazem kako znam pravila i da uzivam u RP serveru.

- Kao voda organizacije , uvek se trudim da budem pravican i da podrzavam svoje clanove. Pruzam podrsku i motivaciju. Vazno je da svako ima priliku da se pridruzi ali je neophodno znati pravila. Kada bi u organizaciji bili ljudi koji jasno i dobro zanju pravila organizacija bi bila jaka i ne bilo problema u vezi sa pravilima. Naravno oni koji su aktivniji ce i biti veci rankovi ali bitno je da znaju vise pravila za vece rankove. Zato ja mislim da sam spreman za ovu organizaciju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Bloods Street Gang HC ce biti ljudi koji su pokazali posvecenost, aktivnost, rad i vestine vodstva prema nizim clanovima, dobre komunikacijske vestine i sposobnost donosenja odluka.

- Svako treba da pokaze i dokaze se za rank koji je dobijo i da ga opravda. Takode ocekujem i nadam se da ce clanovi organizacije nece krsiti pravila. Ako bude doslo do krsenja doce do kicka ili Bl u zavisnosti sta je prekrsio.

-Svake sedmice da bih davao bonuse po zasluci ( eventi , talacke , grafiti , pljacke prodavnice 24/7 , gunsotre, FZ raid....)

-Siguran sam da bih pokusao da budem u savezu sa nekom drugom banduom i to bi nam pomoglo.


1.Susspend
2.Newbie
3. Rookie
4.Ghetto Boy
5.Ghetto Cleaner
6.Ghetto Master
7.Grafit team
8.Grafit team leader
9.Turfer
10.Legend
11.O.G
12.Right Hand
13.Sef
 
Top Bottom