Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Fear RP +MG+Fail RP | Djolee Alcapone

Your ID
18859
Players nickname
Alexei Guljaev
Administrators nickname
Djolee Alcapone
Date
Jul 28, 2024
Time
12:50
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/766000/#post-2707010

Alexei Guljaev

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
19
Poštovana administracijo GrandRP servera,

Želim da podnesem žalbu zbog nepravde koja mi je naneta. Naime, protiv mene je podneta žalba
Fear RP+ MG + Fail RP (Zalba na moj ID je prihvaćena 24.7.2024) Pošto nisam toliko aktivan na serveru žalbu postavljam danas.
Sa snimkom na kojem osoba koristi moj ID, ali to nisam ja. Zbog ove greške sam neosnovano zatvoren.
Ono što mogu da zaključim da se na snimku sa mojim ID-em čuje osoba sa naglasom iz Bosne, a ja sam iz Srbije.

Molim vas da ponovo razmotrite snimak i sprovedete detaljnu istragu. Mislim da je došlo do krađe identiteta i da je neko zloupotrebio moj ID. Važno mi je da se ova situacija ispravi, jer nisam prekršio pravila servera i nepravedno sam kažnjen. Ako možete nekako da proverite kada sam zadnji put bio u gradu, jer sam slabo aktivan i ne dolazim toliko često, čak tog dana nisam ni bio na serveru.

Takođe, voleo bih da se preispitaju sve informacije i dokazi pre nego što se donese konačna odluka, kako bi se izbegle ovakve situacije u budućnosti.

Unapred zahvalan na razumevanju i brzoj reakciji.






Select for moderation
 
Top Bottom