Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
16498
Players nickname
Pinki Panich
Administrators nickname
Ady Benz
Date
Jul 28, 2024
Time
0000
Proofs
X

Pinki Panich

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
107
Pozdrav,Jučer sam došao na server nakon bana od 60 dana za 1.4 i ušao sam da odradimo talačku spremio sam ljude i krenuo na putu do talačke admin me je tp do njega i pitao da li prihvaćam PC check na sta sam rekao da prihvaćam ali mi nije bilo jasno zasto PC check kada sam igrao 15 minuta na serveru nakon um bana od 60 dana i na PC checku sve je bilo legalno osim pitanja za lidere koje mi je admin pronašao jer mi je to neko poslal.Voleo bih da mi date drugu šansu jer sam nakon 2 mjeseca došao na server igrao 15 minuta i dobio ban sumnjam da admin nije imao razlog da me PC checka jer nisam bio ni na jednom eventu.Voleo bih drugu šansu jer stavrno 4 meseca da budem banan je puno ili neka mi se da trajna bl za lidere a ban da mi se skine.Nadam se pozitivnom odgovoru
 

Pinki Panich

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
107
Voleo bih da se obrazloži razlog jer sam taj dan dobio unban nakon 60 dana i nisam igrao ništa puno te mi nije jasan razlog PC checka
 
Top Bottom