Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte Venom
Administrators nickname
Djole AlCaponne
Date
Jul 28, 2024
Time
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=eTzUivjpzCI

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
545
Pozdrav Mujo i Abrahame.

Dobio sam ban za G.P 6.17, iako snimam sve slojeve sa NVidia Experience.

Link žalbe na osnovu koje sam dobio ban: Approved - G.P 6.15,BA I ID:20762,38170,50291

Snimam sve slojeve, admin je dao ban na osnovu komentara na forumu “da ne snimam sve slojeve” i mislim da vam je do sad isti taj admin Djole napisao na discordu da je donio pogrešnu odluku.

Ne želim da se kazni admin jer vidim da je novi, samo želim da mi se skine ban da mogu normalno igrati igricu kao i do sad.

Unaprijed hvala.

S poštovanjem vaš Konte Venom
 

Leon Ashbluff

Player
Player
Joined
Feb 13, 2024
Messages
96
zaista glup ban sobzirom da samo nvidia Geforce Experience Clipping cak i nema opciju da se svi slojevi ne snimaju, jedina je opcija koji se monitor snima i cak se i ne vidi nista sumljivo na snimku sto bi moglo da znaci da ne snima sve slojeve
 

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
45
Kada malo bolje pogledam jako glup razlog za ban,samo pravilo je sasvim ok ali bez ikakvih evidencija i dokaza da igrac ne snima sve slojeve nebi trebao da dobije ban.Ja mislim da bi igrac trebao da dobije unban.Toliko od mene hvala I doviđenja...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom