Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47760
Players nickname
Urke_Zemunac
Suspect ID
39586
Date of violation
Jul 28, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

bojicc

Player
Player
Joined
Jul 28, 2024
Messages
3
Sumnjam da igrac krsi navedena pravila.
brate G.P je Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati-racun je moj i niko ga ne koristi osim mene i ne prodajem ga,a G.P 1.4 je Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) | Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana- imam samo jedan racun + igram na istom racunu al ne na istoj adresi jer su mi roditelji razvedeni i onda idem nekad kod caleta nekad od keve. dosta od mene neka admini odluce.pozz
 

uros_zemunac

Player
Player
Joined
Dec 23, 2023
Messages
62
brate G.P je Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati-racun je moj i niko ga ne koristi osim mene i ne prodajem ga,a G.P 1.4 je Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) | Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana- imam samo jedan racun + igram na istom racunu al ne na istoj adresi jer su mi roditelji razvedeni i onda idem nekad kod caleta nekad od keve. dosta od mene neka admini odlu
Off top da se kazni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom