Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
51513
Players nickname
Leoo Rocheroo
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Jul 29, 2024
Time
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=EtvnnzQzAdc

Sajkaro

Player
Player
Joined
Dec 13, 2023
Messages
35
Dobrovece postovano administarcijo.Uz puno postovajne ja bi da se zalim na admina Carlos Malchiny jer ocigleedno me ne razume sta ocu da mu kazem.U POV se vidi kako lice koje me reportalo dolazi u 4 ljudi ja sam cetvrti koj sam opuco zadjni i ubio lice koje napomijnem samo dolazi u 4 ljudi da se puca bez ikakav stah od 4 puske dolazi i cilja i nije stigo da upoca jer u taj sta je ciljo je na podu pao tad.Ja sam kaznjen za 6.15 koj samo odborjao na ti sto smo ce pucali al on samo se ubacuje od nikuda i on je ubijen.Ja smatram da ne bih trebo biti kaznen zato sto bilo je odborjano i lice ce pojavla u nikuda u centru pucacine bez strah za zivot i nisam prvio takodje zapuco upoco ga ID 57175 . Hvala unaprej ja mislim da nepotrebno sam u demorganu i nepotrebno dobio warn 7 dana .
 

Sajkaro

Player
Player
Joined
Dec 13, 2023
Messages
35
Prico sam sa admina on mi reko da je promasio to sta ga ID 57175 puca prvi i da nezna dal moze da mu da kaznu 6.15 od zakljucejne zalbe al bi smatro da treba da se da i to i Fear RP na ovaj sta je reporto jer ulazi 4v1 hvala unapred jos jednom.
 
Top Bottom