Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zejd Black

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
34
1. Vaše ime u RL: Zejd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 10/15h
5. Vaš discord: zejdx
6. Vaše In-game ime: Zejd Black
7. Vaš ID: 23919

Dodatne informacije.

1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

  • Naime kao veoma iskusan igrač GrandRP-a želeo sam da se oprobam u nečemu novom jer želim da stvaram nove izazove sebi!
  • Shvatam ovu organizaciju veoma važnu za dalji razvoj communitya na GrandRP.
  • Već duže vreme radim u LifeInvader-u i imam mnogo iskustva sa radom u timu.
  • Trudio bih se da aktiviram građane što više, veoma često bih organizovao razne događaje kao LifeInvader, tako i sa ostalim organizacijama.
  • Imam mnogo ispisanih oglasa i voleo bih da moje iskustvo o pisanju oglasa prenesem na druge igrače.
  • Dodao bih nove emisije i aktivirao LifeInvader preko YouTube kanala.
  • Poštovao bih svako mišljenje, svaku primedbu na organizaciju i voleo bih da je što pre ispravim.
  • Redovno bih pratio i nagrađivao pošten i pažljiv rad bonusima.
  • Želeo bih da nastavim dobrim stopama organizacije kao i prošli lideri.
  • Imam dosta iskustva i smatram da bi bio dobar lider.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Trudio bih se da u organizaciju ulaze samo ljudi koji dobro znaju da pišu oglase. Razumem da ne postoji čovek koji ne može da greši, za svaku grešku, zavisi od jačine greške, voleo bih da se lepo raspitam i razjasnim zbog čega je došlo do greške. Da li je potrebno ponovo da prođemo celu proceduru? Nikakav problem.
  • Nastavio bih originalan plan prošlog lidera da podelimo organizaciju u 3 sektora
  • -Uredništvo Oglašivanja
  • -CityNews&Topics Uredništvo
  • -Menadžment Događaja
  • Svaki sektor bi imao određene nedeljne zadatke.
  • Stalno bih nagrađivao uporan rad bonusima i rank upovima.
  • Održavao bih CarShow, TalentShow, žurke, proslave... skoro svaki dan
  • Sa svima bih bio prijateljski nastrojen. Trudio bih se da redakcija nikada ne bude puna, shvatam da ljudi nisu roboti i da ne mogu da pišu oglase ceo dan, ali barem do 23h uveče da bude čista redakcija.
Smatram da bih LifeInvader organizaciju mogao da napravim puno boljom i zanimljivijom sa svim svojim idejama i da smanjim greške u oglasima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom