Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider Aplikacija za The Bloods Street Gang I Tesla Mosby

Rejected
Status
Not open for further replies.

Mr.Teslica

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
141
formacije

1. Vaše ime IRL Adnan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT + 2
4. Prosjek online po danu 10 + sati
5. Vaš Discord teslica1
6. Vaše ingame ime Tesla Mosby
7. Vaš ID 56497

Dodatne informacije

1. Lider za The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Aktivan sam i mislim da sam dovoljno sposoban da vodim ovakvu crime org i znam rp pravila i osnovna pravila i sve
- Zelim da povecam stopu kriminala u ovom gradu i da budu pljacke talacke i sve aktivnije
- Da sklapam drustvo i prijateljstva u org i da delim bonuse aktivnim clanovima i koji su ozbiljni koji se trude za organizaciju i koji ne prave probleme meni i mojoj organizaciji
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Aktivni na pljackama akcijama i poboljsati aktivnost na ovome serveru davanje aktivno bonuse clanovima i sklapanje prijateljstva pucanje zauzimanje turfova i robanje po getu stalno cilj organizacije mi je biti aktivni raditi redovno gang aktivnost i biti kulturni i ljubazni a ne bezobrazni i sl.
 

Vukasin Legend

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
129
formacije

1. Vaše ime IRL Adnan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT + 2
4. Prosjek online po danu 10 + sati
5. Vaš Discord teslica1
6. Vaše ingame ime Tesla Mosby
7. Vaš ID 56497

Dodatne informacije

1. Lider za The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Aktivan sam i mislim da sam dovoljno sposoban da vodim ovakvu crime org i znam rp pravila i osnovna pravila i sve
- Zelim da povecam stopu kriminala u ovom gradu i da budu pljacke talacke i sve aktivnije
- Da sklapam drustvo i prijateljstva u org i da delim bonuse aktivnim clanovima i koji su ozbiljni koji se trude za organizaciju i koji ne prave probleme meni i mojoj organizaciji
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Aktivni na pljackama akcijama i poboljsati aktivnost na ovome serveru davanje aktivno bonuse clanovima i sklapanje prijateljstva pucanje zauzimanje turfova i robanje po getu stalno cilj organizacije mi je biti aktivni raditi redovno gang aktivnost i biti kulturni i ljubazni a ne bezobrazni i sl.
Usput laze za godine
 

Ramzi Vice

Player
Player
Joined
Jan 3, 2024
Messages
177
formacije

1. Vaše ime IRL Adnan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT + 2
4. Prosjek online po danu 10 + sati
5. Vaš Discord teslica1
6. Vaše ingame ime Tesla Mosby
7. Vaš ID 56497

Dodatne informacije

1. Lider za The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Aktivan sam i mislim da sam dovoljno sposoban da vodim ovakvu crime org i znam rp pravila i osnovna pravila i sve
- Zelim da povecam stopu kriminala u ovom gradu i da budu pljacke talacke i sve aktivnije
- Da sklapam drustvo i prijateljstva u org i da delim bonuse aktivnim clanovima i koji su ozbiljni koji se trude za organizaciju i koji ne prave probleme meni i mojoj organizaciji
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Aktivni na pljackama akcijama i poboljsati aktivnost na ovome serveru davanje aktivno bonuse clanovima i sklapanje prijateljstva pucanje zauzimanje turfova i robanje po getu stalno cilj organizacije mi je biti aktivni raditi redovno gang aktivnost i biti kulturni i ljubazni a ne bezobrazni i sl.
Najjace da imas 15 godina I radi 1.4 I 1.1 takodje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom