Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
50
Informacije

1. Vaše ime IRL:Ivan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:4-10 SATI
5. Vaš Discord: elputinovladimirod
6. Vaše ingame ime:Ivan Escobarr
7. Vaš ID:16279

Dodatne informacije

1. Lider za.....Blood street gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Prvi razlog zašto želim biti lider je taj jel imam mnogo iskustva po gengovima i par puta sam bio hc.
Drugi razlog je taj što mi je gang i uopšteno ceo crime uvek bili bolji nego state i pronašao sam se u crimu i zato mislim da bi bio odličan lider.
Treći razlog je taj što mislim da odlično znam pravila i takođe znam da napravim odličan rp.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Prvi moj savet jeste da se MG skroz smanji zato što igrajući ovaj server često viđam da ljudi MG-aju što narušava ceo rp zato bi o tome vodio računa u mojoj organizaciji.
Drugi savet jeste da bi pravio dosta talački jel želim da imam rp sa državnim organizacijama.
Treći savet je što bi se trudio da budemo aktivan geng i po talačkama i po gun storovima i po poljački prodavnicama i po eventovima.Na eventove bi se trudio da često dolazimo da bi drugi gengovi videli ko su bloodsi.
I četvrti savet jeste da bi se potrudio da ima dosta ljudi u orgu.

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave. :)
 
Top Bottom