Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Žalba na admina | Saitama Shimano

Your ID
1777
Players nickname
Mike Hart
Administrators nickname
Saitama Shimano
Date
Jul 30, 2024
Time
20:02
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/772823/#post-2729731

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
206
Ne zalim se sto je mene admin jailao, sve je u redu ali prvo prihvatio je pov koji je editovan (video zavrsava i pocinje video ponovno samo sto krece od neke situacije prije) a meni kada je takav bio pov kada se zbagao isto tako u video editoru je admin odbio moju zalbu jer je video editovan i kao drugo lijepo se vidi kako njegov kolega na videu na 2:01 puca s revolverom po meni kada se ja zalijecem prema njima bez ikakvog brojanja i ista i ne dobija kaznu za gp 6.15...
 

Leon Ashbluff

Player
Player
Joined
Feb 13, 2024
Messages
92
Ne zalim se sto je mene admin jailao, sve je u redu ali prvo prihvatio je pov koji je editovan (video zavrsava i pocinje video ponovno samo sto krece od neke situacije prije) a meni kada je takav bio pov kada se zbagao isto tako u video editoru je admin odbio moju zalbu jer je video editovan i kao drugo lijepo se vidi kako njegov kolega na videu na 2:01 puca s revolverom po meni kada se ja zalijecem prema njima bez ikakvog brojanja i ista i ne dobija kaznu za gp 6.15...
video je isecen u dva razlicita pova kako bi se skratio malo zato sto se prva rp situacija zavrsila on je to smeo uraditi i posle je dodao na snimku jos dokaza za svoju zalbu
 
Top Bottom