Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28987
Players nickname
Johnn_Smiith
Administrators nickname
Niko Salamanca
Date
Jul 25, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/Jqwj6lL

Dusan Bahran

Player
Player
Joined
Apr 7, 2023
Messages
11
Draga administracijo,

Dobio sam ban za G.P 1.4, sto skoro nisam ni znao sta znaci ali predpostavljam da ima veze sa mojim drugom koji je id 599 jer je i on danas dobio ban, ne igram toliko cesto na ovom serveru ali sam do skoro poceo opet i danas video da sam banovan.
Ne znam sta smo tacno on i ja radili zajedno ali je moguce kad je on bio kod mene da je ulazio na svoj nalog ili tako nesto posto znam da smo zajedno igrali grand pre.
on je napravio appeal i ni on ni ja ne znamo tacnu pricu sto se moze videti ovde gde je i on napravio appeal:Pending review - unban appeal G.P 1.1 1.4 | 599
Prihvatam moneywipe ako ce to pomoci da dobijem unban kako bih mogao opet igrati na ovom serveru.

Takodje ovo se sve desilo jako davno kad ja nisam znao sta je grand i tek posle me on zvao da igramo kad sam ja napravio svoj 28987 nalog i svoj drugi nalog

on se ulogovao u svoj nalog pre otp 3 godine kod mene kuci verujem da od tad i postoji ovaj projekat sobzirom da je njegov id 599.

Appelujem za ovo jer 599 nije moj akaunt, ovo je moj main nalog a twink mi je 41020 Tadic_Moonlight. Vama mozda deluje kao da jeste ali ovo je moj main.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,100
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom