Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53
Players nickname
Johnny_Lahantaestamuloca
Administrators nickname
Allen_Sikter
Date
Aug 1, 2024
Time
17:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/774780/

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Leader of unofficial org
Joined
May 8, 2021
Messages
139
Dobio sam 6.15 jer nisam brojao 5 sekundi. Kao sto se na snimak vidi likovi kradu auto.Ti likovi su izgurali auto iz zelene zone i krenuli da kradu. Nije zelena zona. Zasto ja moram da brojim 5 sekunde na likove koji mi kradu auto?
Plus ja sam clan FIB-a u undercover. Imam svako pravo da pucam.

Imam validan RP razlog da coveka koji krade auto eliminisem. Da sam mu brojao 5 sekunde njegov prijatelj bi poceo da puca bez brojanja.

Zelim da se admin kazni.I da mi se skine upozorenje. Jer nije ni sagledao situaciju kako treba .

Hvala unapred.
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
213
Dobio sam 6.15 jer nisam brojao 5 sekundi. Kao sto se na snimak vidi likovi kradu auto.Ti likovi su izgurali auto iz zelene zone i krenuli da kradu. Nije zelena zona. Zasto ja moram da brojim 5 sekunde na likove koji mi kradu auto?
Plus ja sam clan FIB-a u undercover. Imam svako pravo da pucam.

Imam validan RP razlog da coveka koji krade auto eliminisem. Da sam mu brojao 5 sekunde njegov prijatelj bi poceo da puca bez brojanja.

Zelim da se admin kazni.I da mi se skine upozorenje. Jer nije ni sagledao situaciju kako treba .

Hvala unapred.
Dzabe tebi 53 id sa ovakvim razmisljanjem, to da si imao dobar ic razlog jesi ali opet grsis 6.15, a to sto si clan fiba nista ne vredi jer ti smes da pucas bez brojanja samo ako je on ugrozio tvoj zivot i doveo ga u opasnost, medjutim taj auto nije ugrozio tvoj zivot :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom