Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52097
Players nickname
Baroni Pinqq
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 6, 2024
Time
21:45
Proofs
https://imgur.com/a/9o1RYjg

Jocaa

Player
Player
Joined
Jan 29, 2024
Messages
5
Dobar vece postavni Mujo i Abrahame

Dobio sam Blacklistu zbog mog mladjeg brata koji je seo za moji kompjuter i uzeo da igra Grand
Moji drugari i on su se pucali kod black marketa i moja dva druga su uzela da ga pucaju jer je bezao u GZ i Mujo ih je poslao u demorgan moj mladji brat se iznervirao i napisao Muji mnogo lose reci preko discorda i to vece kad sam se vratio kuci video sam da sam blacklistovan on je probao da resi to sa Mazhorom al nije mu uspelo i meni napravio jos veci problem
Jako mi je krivo sto je tebi Mujo to napisao ne znam iz kog razloga je to morao da uradi ali eto ja u tom trenutku nisam bio kuci moj drugari su pokusali da ga sprece da ne napise to ali nisu uspeli imao sliku kao dokaz da ne bude laz

Mujo oprosti nisam ti ja pisao a zelimo bih da zaigram na grandu ima vec 2 meseca kako ne igram i samo cekam dan kad cu se vratiti na tu igricu odlican je projekat a ne znam za sto je moj brat pokusao da unisti to
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom