Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4439
Players nickname
Kom_Sho
Administrators nickname
Niko_Salamanca
Date
Aug 3, 2024
Time
17:00 PM
Proofs
https://imgur.com/HQvymyg

Komsho

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
5
(( Pre godinu dana sam poceo igrati grand na drugarovom nalogu, on je prestao, on se vodio kao neciji twink i taj account je trajno banovan (ID 6955), pre nekih desetak dana sam opet poceo igrati grand i usao sam na stari account koji sam napravio pre 4 godine (ID 4439), takodje sam se ulogovao na jos jedan nalog pre 4-5 dana jer sam pomesao, taj account sa tim mejlom mi je na engleskom serveru sa istom sifrom, tako da u principu imam 3 naloga na mojoj IP adresi, mozda i vise jer sam poslednji put grand igrao pre godinu i po dana pre nego sto sam se vratio opet. Necu da pravim lideru fem-a problem pa ako bi mogli da resimo nekako da mi se banuju svi ti accounti osim mog main-a pod ID 4439 (Kom Sho). Priznajem da sam pogresio ali ne namerno. Hvala Vam unapred )) - Approved - GP 1.1, GP 1.4 | 4439

Kao sto sam naveo gore, self reportovao sam se, molim za unban jer nisam namerno prekrsio pravila i igram samo na jednom accountu, svestan sam svoje ne namerne greske i ovim putem obecavam da se nece vise ponoviti, trazim unban samo na main accountu ( ID 4439 ), zeleo bih da mi pruzite jos jednu sansu, hvala Vam na izdvojenom vremenu i nadam se najboljem :)
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,100
Slazete se za money wipe?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom