Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Yudes Nolovic | Konstatno Krsenje pravila

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7951
Players nickname
Yudes Nolovic
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 5, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/707194/ https://imgur.com/a/mn0ZDxd

Yude$

Player
Player
Joined
Dec 17, 2022
Messages
63
Pozdrav poštovani Mujo Simba i Abraham Elkhabib,

Sa velikim poštovanjem prema projektu, želim da vam se javim povodom mog perma bana zbog kršenja pravila.

Ovako, s obzirom na to da sam na vašem projektu već punih 3 godina, kao što se vidi i po ID-u 7951, stekao sam dosta dobrih igrača i dosta dobrih admina. Razumem da sam pogrešio, i to mnogo, time što sam kršio pravila i donosio glupe odluke.

Od početka servera bio sam dobar igrač i pošten, nikada nikog nisam prevario, kao što svi znaju, niti sam bio bezobrazan prema nekome. Prema svima sam imao poštovanja. Takođe, na vašem projektu provodio sam po minimum 10-12 sati aktivne igre dnevno. Bio sam dosta aktivan i nikada nisam koristio hakove ili softvere. Do sada nikada nisam dobio kaznu veću od 2 meseca, sve su mi bile manje. Nikada nisam bio permanentno banovan osim ovog prvog puta za kršenje pravila, i znam da sam mnogo pogrešio time što sam prekršio dosta pravila. Želeo bih da se izvinim celom projektu kome sam uništio roleplay proteklih 3 godina.

Tako da, s poštovanjem prema GRAND ROLEPLAY serveru i prema grand projektu, želeo bih da vas zamolim za drugu i poslednju priliku na ovom projektu. Stvarno imam veliku želju da se vratim na vaš projekat jer sam proveo dobrih 3 godina sa igračima na vašem projektu. Nije mi svejedno, razumem da sam pogrešio, ali čovek na greškama uči. Popraviću svaku moju grešku i ponašaću se primereno, neću kršiti pravila servera GRANDA.

Takođe, s poštovanjem bih prihvatio brisanje cele imovine koju posedujem na GRAND ROLEPLAY SERVERU.

Hvala puno i hvala unapred.

Yudes Nolovic | ID: 7951

S poštovanjem,
Mujo Simba i Abraham Elkhabib
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom