Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna Biografija I Deni Jovanovicc I 57571

Rejected
Status
Not open for further replies.

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Ime:Deni
Pol:Muski
Starost:25
Rasa:Belac
Nacionalnost:Balkanac
Mesto rođenja:Los Santos
Otac:Milan
Majka:Sonja
Pol:Muski
Težina:83
Visina:1.85
Boja očiju:Smedja
Boja kose:Crna
Tetovaže:nema
Prednosti pucanje,vozenje,plivanje
Slabost:nema


Životna priča: 200+ reči
Rodjen sam pred 25 godina u Los Santos moji roditeli su mnogo radili i trudili se za mene svaki dan su isli na poso i mnogo radili .

U moje djetinstvo bio sam mnogo srecan imao sam mnogo drugova i druzeli smo se mnogo moji roditeli dok su bili na poso ja i moje drugove smo igrale igrice i isli smo u grad i tako sam odrosto .

Svatio sam da nije lako i poceo sam da radim bilo je mnogo kriminala al ja sam radio bican poso za da zaradim para za moje roditelje i za mene radio sam mnogo i zaradio sam moji roditeli su bili previse srecni radio sami sam pomogo moji porodici i poceo sam da idem u policiju radio sam i tamo i kasnije sam opet otiso na obicni poso.

Odlucio sam da se zenim i ozenio sam se.nastavio sam da radim i sam preso u kriminal u kriminalo sam bio dugo vremena i zapozno sam vise drugova poceli smo da se druzimo i smo radili kriminalne stvari.Nastavio sam i posto sam mnogo velik kriminalac al sve drugove iz kriminala su otisli u drugi grad i ja sam sam osto al sam dobio ponudo da udjem u vladu uso sam i radio sam.Kad je zavrsio mandat otiso sam u EMS i previse sam radio i za bonus sam dobio 04 Supervizor bio sam mnogo srecan i nastavio sam da radim zavrsio je mandat.Kasnije sam presto radit na nekoliko vremena i odlucio sam da radim u vojsku radio sam i dobijo sam vise znajna.I sad opet odmaram neradim razmisljavam sta da radim.

Ishodi:
1-Deni Jovanovicc moze da sa pistoljom u ruci pruzi prvu pomoc,pretrazuje,da dize stvari sa poda,da roba,vezuje,vuce i da stavi u auto(Al da se postuje pravilo PG)
2-Deni Jovanovicc moze da ide OFFROAD Autom do 50 kmh
3-Deni Jovanovicc moze da ide 1V2 zbog znanosti sa oruzja
4-Deni Jovanovicc moze da pretrazuje sa bilo koje strane i da vezuje sa bilo koje strane
5-Deni jovanovicc moze koristit heavy oruzje zbog treninga
itd.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom