Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Los Santos Vagos | Djiro Kalasnjikov

Rejected
Status
Not open for further replies.

Djiro Driblas

discord: targetswitch
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
78
Informacije

1. Vaše ime IRL: Pavle

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosjek online po danu: 8-14h

5. Vaš Discord: targetswitch

6. Vaše ingame ime: Djiro Kalasnjikov

7. Vaš ID: 52658




Dodatne informacije:

1. Lider za..... Los Santos Vagos




2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Sa svojim vec sastavljenim timom, smatram da smo izuzetno sposobni za vodjenje Vagos-a, i imamo puno ideja za unapredjenje roleplay-a.

2.2 Snalazljiv sam u situacijama pod pritiskom i posvecen sam svakom clanu organizacije, bez obzira na njihov rank ili ulogu. Imam dobre komunikacijske vjestine i razvijen smisao za roleplay, te bih redovno organizovao sastanke sa clanovima Vagos-a s ciljem poboljsanja organizacije i unapredjenja saradnje sa ostalim organizacijama.

2.3 Zelim iskoristiti priliku da postanem lider kako bih se razvio kao vodja i stekao vrijedno iskustvo koje cu primijeniti u buducnosti, kako u vodjenju drugih organizacija, tako i u drugim oblastima svog zivota.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Redovno bih odrzavao talacke, pljacke prodavnica i gun store-a, te bih se isto aktivirao na podmornicu i pozivao ostale bande da se udruze sa nama protiv state-a. Na talacke, gun store-ove i pljacke 24/7 bi imao ljude na krovove i oko parametra da nas state ne izspreja nego da imamo prave taktike koje pomazu u rp-u. U proslih par Vagos-a udjes bez pitanja i to bi se promjenilo kod mene, svako ko zeli da udje mora znati barem osnovno a ostalo ce nauciti sa nama u slucaju da ne zna, Isli bi redovno na FZ Raidove, i imali bi aktivan grafiti team, i turf team koji bi se trudio za 100% turf. Napravili bi discord logove za aktivnost da rankovi budu po zasluzi a ne po vezama kao sto su uvjek bili u bandama. Ako se dogodi racija na black, odma bi intervenirali i pokusali odbraniti black. Trenutno je sve oko gengova jako neaktivno i ja bih to promenio, cak su i tajne prazne, idu po dvojica iz svakog genga. Bonusi bi bili po aktivnostcu. Bit cemo aktivni u getu sa robanjem.



4. Rankovi
13. Leader
12. Deputy Leader
11. Capo
10. O.G
9. Turfer
8. Grafitti Team Leader
7. Grafitti Team
6. Hustler
5. Dealer
4. Zerk
3. Thug
2. Hooligan
1. Suspend




HVALA NA CITANJU I SRECNO SVIM OSTALIM APLIKANTIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom