Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29098
Players nickname
Leonardo
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 25, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/mw9zuLB

Dzabula Mintz

Jaka krivina
Player
Joined
Aug 12, 2023
Messages
79
Dobar dan postovana administracijo,
Dobio sam ban za G.P 1.1 prestao sam da igram na GrandRp projektu zbog zivotnih problema kad sam ponovo dobio zelju za igranjem krenuo sam da ulazim u igricu na moj main account i izaslo mi je da sam banovan za G.P 1.1. Mislim da se ta greska desila na pocetku moje igre na serveru i nisam bio najbolje upoznat sa pravilima servera. Izvinjavam se za tu moju gresku i molim vas da mi date jos jednu sansu da igram sa prijateljima na najboljem RP projektu imam mnogo uspomena sa drugarima na serveru i zelim da se vratim da se ponovo zabavljam i provodim vreme na projektu kao ranije. Nisam bio neko ko je krsio pravila servera niti neko ko je ljudima pogorsavao igru na projektu i imao sam zelju da postanem lider organizacije da poboljsam RP na ovom projektu. Molim vas da mi date unban mislim da sam za ovo vreme mnogo stvari naucio i ovakva greska mi se vise nikad nece desiti obecavam.

Veliko izvinjenje i pozdrav za celu administraciju Leonardo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom