Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved EMS Korumpirana Biografija | Aleksa White | 53580

Status
Not open for further replies.

Aleksa Jankoviic

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
10
  1. Ime: Aleksa
    Spol: Muski
    Dob: 20
    Nacionalnost: Srbin
    Mjesto rođenja: Srbija
    Boja očiju: Plava
    Boja kose: Bela
    Tetovaže: Cela leva noga
    Snage: Staložen,Strpljiv,pametan,odlično baratam oružjem,snalažljiv
    Slabost: Zene

    ZIVOTNA PRICA:

    Aleksa White je rodjen 2004. godine u Srbiji. Moj otac je bio kriminalac a moja majka dobro obucena i poznata doktorka u Beogradu. Otac me je od malena ucio da se rukujem oruzjem, i upucivao u kriminal, a majka me je ucila njene lekarske vestine. Kada sam imao 12 godina moj otac je ubijen od strane clanova bande. Od tada sam se spremao da osvetim svog oca. Kada sam napunio 18 pridruzio sam se rivalnoj bandi da bi osvetio oca. Tesko sam se borio i trazio ljude koji su mi ubili oca, i nasao sam ih sa 19. Sa bandom sam osvetio oca i napustio istu.

    PRICA O KARIJERI:

    Sa majkom sam se preselio u grad Los Santos i zaposlio se u Emergency Medical Services (EMS) sa majkom. Vremenom sam stekao dobre kolege poput Lukile Whitee, Lena Lege, Djole Alcapone... Idalje me privlaci kriminal, povremeno sam se druzio sa kriminalcima i vodio ljude na branu, bilo mi je iz oceve krvi. Bio sam talentovan za to sto radim i dobio sam visi cin i od moje majke. Svojim teskim radom zaradio sam poziciju Zamenika Leadera (29) , Joke Tokatsuky-a. Sada sam postao jedan od poznatijih doktora u gradu, a polako i sire. Ali idalje me privlaci kriminal i ponekad mi dodje da se vratim u njega.

    Jedini ishod:
    1 - Moći obavljati bilo kakve ilegalne aktivnosti samo dok Niste na dužnosti (i dalje morate slijediti pravila servera )
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1,144
Biografija PRIHVACENA
U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom