Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39290
Players nickname
Luka Darkflow
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 7, 2024
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/a/oyAboYd

Luka Darkflow

Player
Player
Joined
Jun 4, 2024
Messages
63
Poštovani [Mujo ili Abrahame],

Nadam se da ste dobro. Nedavno sam primio obaveštenje o zabrani igranja na 30 dana zbog kršenja pravila. Želim da se izvinim ako sam nekako prekršio pravila igre. Da li postoji mogućnost da se razmotri moj slučaj i eventualno preispita odluka? Vrlo bih voleo da nastavim da igram i doprinosim zajednici tu sam nasao puno prijatelja i ne bih bas sada to voleo da izgubim.Igram vec godinu dana na ovom projektu i nikada nisam dobio ovako veliki ban.

Hvala unapred na razumevanju i pomoći.

S poštovanjem,

Luka Darkflow



 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
71
Poštovani [Mujo ili Abrahame],

Nadam se da ste dobro. Nedavno sam primio obaveštenje o zabrani igranja na 30 dana zbog kršenja pravila. Želim da se izvinim ako sam nekako prekršio pravila igre. Da li postoji mogućnost da se razmotri moj slučaj i eventualno preispita odluka? Vrlo bih voleo da nastavim da igram i doprinosim zajednici tu sam nasao puno prijatelja i ne bih bas sada to voleo da izgubim.Igram vec godinu dana na ovom projektu i nikada nisam dobio ovako veliki ban.

Hvala unapred na razumevanju i pomoći.

S poštovanjem,

Luka Darkflow



Luka je stvarno jedan od rijetkih u ovom gradu trenutno koji ne krsi pravila i nije kaznjavan ig, bilo bi zao da jos jedan takav igrac dobije ban a ostali igraci koji jako i namjerno krse pravila i dalje igraju bez ikakve brige da ce ih netko banovati. Svakako preispitajte situaciju i pokusajte ga unbanovati jer ja znam da on nije jedan od tih koji krse pravila jer im je dosadno. Pozdrav od Lacija i svako dobro Mujo i Abrahame!
 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
71
Ovaj evion uvijek reagira na moj komentar na forumu smrdlo ne moze igrat jer je banovan 200+ dana za isto pravilo u vise situacija pa drka ljude po forumu bezveze. Vidi se Evione da nemas pametnijeg posla nego da sjedis i komentiras moje komentare i objave na forumu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom