Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Alex Morningstar

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
345
Informacije

1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: CET
4. Prosjek online po danu: 4-6h
5. Vaš Discord: legendstorm
6. Vaše ingame ime: Alex Morningstar
7. Vaš ID: 40042

Dodatne informacije

1. Lider za SLDP
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Razlozi su brojni al hajde da probam da ih svedem u par primera ovde:


  • Posedujem izuzetno bogato iskustvo gde sam bio lider vec 4 puta i 2 puta admin. Izmedju ostalog bio sam vec lider LSPD-a, znam tacno gde je ranije zastalo i gde se sad moze poboljsati i biti ono cemu svi tezimo, pravi RP.
  • Imam volje i dobru ekipu ljudi koji bi radili jedan ozbiljan RP na serveru!
  • Vrlo sam dobro upucen sa svim pravilima servera, mogu se postarati da moja organizacija odrzava sva pravila i bude jedna od uspesnijih na ovom serveru!
  • Vec sam dokazao svojim vodjstvom drugih organizacija da znam kako da motivisem ljude, isto tako kako i da naucim ljude, uvek volim da dam sansu nekome novom da se pokaze i da nauci sta je to pravi RP!

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Jasno definisana sema zaduzenja i mogucnosti napretka u okviru organizacije
  • Jasna uprava organizacije gde postoji po 1 nacelnik odeljenja za svako odeljenje (Specijalne jedinice, Policija, Interna kontrola, HR)
  • Budimo realni, koliko god ljudi voleli RP, od toga vise vole pare na serveru, tako da sam vec dobro oprobao teoriju da kad su bonusi dobri, svi su srecni i rade sta je potrebno.
  • Zelim da organizujem vise evenata gde ce moci ucestvovati ljudi van organizacija kako bi imali sansu za dodatnom zaradom!

Necu bezveze zatrpavati rankove ovde,
Zelim da se zahvalim administraciji na ponovnoj pruzenoj sansi starim liderima da se prijave!

Srecno svima!
 

Bigy One

Leader
Leader
Joined
Jun 17, 2023
Messages
1,038
Čestitamo, pozvani ste na interview za LSPD koji će se dešavat u Subotu 10/08/2024 u 18:00h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom