Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Licna Biografija I Deni Jovanovicc I 57571

Status
Not open for further replies.

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Ime: Deni Jovanovic
Pol:Muski
Starost:26
Rasa:Belac
Nacionalnost:Balkanac
Mesto rođenja:Los Santos
Otac:Milan
Majka:Stela
Pol:Muski
Težina:83
Visina:1.85
Boja očiju:Smedja
Boja kose:Crna
Tetovaže:Nema
Prednosti: Pucanje,Voznja i plivanje
Slabost:nista


Životna priča: 200+ reči
Rodjen sam pred 26god u Los Santos kad sam bio dete mnogo sam imao prijatelje i mnogo smo se druzili.Tata i mama su mnogo radili i ja dok su oni bili na poso sam se druzio sa prijatelima iso sam u skolu. Kasnije kad sam odrosto svi moji drugovi su otisli u druge gradove i ja sam osto sam moji roditeli su radili i ja sam odrosto.Zaposlio sam se radio sam i ja zaradio sam mnogo para i moji rdoiteli su bili mnogo srecni.Odlucio sam da se zposlim u policijuzaposlio sam se u policiju radio sam mnogo al je zavrsio mandat kasnije sam odlucio da idem u vojsku.U vojsku sam bio mnogo vremena i zavrsio je mandat.Otiso sam u EMS tamo sam se previse trudio i za bonus sam dobio 04 supervisor i zavrsio je i taj mandat.Otiso sam i u SAHP tamo sam malo_Odlucio sam da idem u kriminal otiso sam u kriminal i posto sam mnogo velik kriminalac i ozenio sam se. I tamo sam naso mnogo prijatelje i smo nastavali sa kriminalom.Zaradio sam mnogo para i odlucio sam da odmorim odmorio sam iopet sam poceo da radim obican poso radio sam i odlucio sam opet da idem u vladi i tamo sam dosta radio i opet sam hteo da odmorim.Odmorio sam i poceo da radim u policiju radio sam i otiso sam u kriminal opet tamo sam bio dosta i rsio sam da ne radim tolko mnogo mnogo malo sam radio.I nisam vec imao posla nisam znao gde da se zposlim dosla mi je ideja da se zaposlim na obican poso radio sam i opet sam heto da odmorim.I sad vec nista ne radim zato sto necu sad da radim al cu da vidim kad i sta cu da radim.

Ishodi:
1-Deni Jovanovicc moze da pretrazuje sa bilo koje strane.
2-Deni Jovanovicc moze sa pistoljom u ruci pretrazuje,da plajacka,da pruzi prvu pomoc,vezuje,vuce I stavlja u auto.
3-Deni Jovanovicc moze da ide offroad do 50 kmh sa bilo kojim autom(Al da se ne krsi PG).
4-Deni Jovanovicc moze da ide 1V2 zbog treninga i pucanja.
5-Deni jovanovicc moze koristit bilo koje Heavy oruzje zbog svog treninga i pucanja.
itd.
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1,220
Biografija PRIHVACENA
Pripazite na pravilo PG
Pripazite na pravilo P.D 1.6
3-Deni Jovanovicc moze da ide offroad do 50 kmh sa bilo kojim autom(Al da se ne krsi PG). - Krsi PG
U slucaju krsenja server pravila biografija se ODBIJA.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom