Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Konstantno krsenje pravila | Mujo Simba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1664
Players nickname
Bambi
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 7, 2024
Time
23:33
Proofs
https://imgur.com/a/Rgrjnbm

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
11
Postavana administracija,

Ovaj zahtev je za luxija razlog sto luxi nije napiso ovu zalbu je jer mu je forum Luxi Burek bannovan e ovako luxi je dobio ban za konstantno krsenje pravila sta isto potpuno prava odluka i nije se nado da ce da zalba koju je on dobio biti odbijena jer je znao da je krsio puno pravila al on to nije radio da bi uznemiravo ljudima rp il tako slicno luxi jeste krsio da pravila i nije zlupotrebno nego zbog youtube clipova sad cu da vam objasnim sto luxi zapravo snima te youtube clipove nije da bi smetao ljudi nit tako slicno nego da da ljudima motivaciju da igraju na server ako meni ne verujete slobodno se sami u verite na ovom linku Link i pogledajte clipove mislim da ce i vama doci do toga da igrate youtube nisam ja prvi koji je dobio
motivaciju da igra grand nego vise igraca na serveru u tom slucaju je vama bolje da vi dobijate vise igrace i njemu zato sto mu voli da edituje clipove sad jeste on ipak krsio pravila i dase to vise nedesava ako dobije sansu da igra na ovom serveru nece pravit vise clipova poput mass rule breaks nego clipove po njegovom nacinu za motivacije za grand verujte mi evo vi dodajte luxija na discordu i popricajte sa nim covjek tolko korektan covjek da ce te ga i vi zavoljet jeste da se on voli zejevat i sve to al mi smo ljudi i to je igrica i treba ljiepo da se provotimo evo on je preko messec dana na bannu i razumeo je zvoje greske mujo i abrahame luxi je taj lik koji ubacuje vibe u igricu i taj lik kad god nekome treba da ce doc nebitno jel on prekrsio pravila il ne prije bi volio on da dobije warn/Ban nego tome kome je hteo da pomogne dajem primer video je u oglasima da ljudi traze radnike za panele luxi se javio i otiso vidio je da se covjek trudi da zaradi luxi mu postavi panel da nemu pare i pomazemu da obrani panele luxi nije taj tip covjeka nekoga da prevari on je tu kad nekome treba i to mi je zao sto je on dobio ban na grandu nedostaje mi puno dajte mu ban i upozorite ga da neprekrsi pravila zna pravila ko da ih je on piso i to mi je krivo jer je dobar li i sve cu da uradim da dobiem unban pa nek budem trebo da pisem unbann appeal do sutra pisacu ga nedostaje mi kad mu trazim da mi pomogne za redux nedostaje mi kad smo na discord i pocne da baca neke fore i svi se smijemo nedostaje mi kad se prodere na radio i vice hitnooo pojacanje nedostaje mi kad dodje i pocne da brani ljude snama kad nam treba znate da luxi nije nepoznato lice u grand rp RS1 aktivan je lik covjel je tolko igro da nije otiso jednu sedmicu u skolu da vi igro grand kad god je neko htio quitat grand on ga je nekakp pregovorio da ostane i hteo je da otvori familiju i da proba da je ojaca da bude najaca familija da djeli svaki dan bonuse da vidi osmeh ljudima bio mu je prije 4 dana rodjendan dajte molim vas ako mozete nek mu bude taj ban ko poklon za rodjendan znamo da luxi biti srecan i svi mi imamo osjecanja u nesto sta volimo da radimo u luxiovim slucajum je grand sta on boli da radi neznam za vas jesteli vi videli jednog igraca koji je bio aktivan 23 sata od 24 na grand slobodno mozete da vidite u logove kolko je lik aktivan dajte pricavu sa njim i evo ako vi ocete pricajte sa njim lagan je covjek on je taj tip covjeka kad je neko dobar sa njim on ce ga cijenit i postovat i delovacr na njega discord mu je lucaskenderovic poslusajte bili bi mi svi zahvalan da se luxi vrati u grandu do tolko je doslo da ima jedan tiktok dje pise freeluxi na to je dokaz da cemo bit svi srecni da se vrati evo ako bude pravio sranje banujte njegov nalog ip adressu social club sve sve sve al verujte mi nece to vise da se desava bilo je sta je bilo i netreba nekovu dobrotu izkoristavat i njece se izkoristit bilo mi je drago da napisem ovaj zahtev za luxija jer je covjek meni tolko pomogao kao u igricu i oko igrice poput reduxa bugova errorova lik zna i nije glup covjek i zbog toga i svi mi trazimo da dobije unban ako ima neke sanse da mu date unbann bio bi vam zahvalan i ja zahvalan i luxi i svi mi zajedno.necu da budem naporan al luxi mora da dobije unbann jer nemoze to tako da pustim da mi neko ode sa granda izvina ako sam naporan al nemogu to tako da pustim da prodje.
 

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
11
ako mozete nekako neki dogovor da uradimo jer covek mora da se vrati u grand evo vi recite sta treba da se uradi ja cu mu rec jer je lik na odmoru on ce to uradit al samo da dobije unbann hvala unapred.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom