Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 7, 2024
Time of violation
19:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=qxLybvWdpJE

Mone Shuxna

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
May 31, 2022
Messages
197
Nije moje da znam, zato ostavljam kuratoru fiba da pogleda ovu zalbu i da odluci, ovi decaci su izleda mnogo gledali filmove pa glume edi marfija i dzeki cena. na povu se vidi kako dva pandura jure 8 kriminalca jos broji i jos puca samo izgleda nisu prosli obuku za strah o svom zivotu i zivotu svoga kolege, sto se mene tice ovo je cisto upozorenje za fib a bice u narednom periodu jos ovakvih smesnih klipova. Vas forum ratnik MONE
 

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
242
Nismo gledali filmove, kako smo culi fib je usao u privatan posed. Mi smo dosli na global koji je poslat od strane FIB-a, videli mrtvog kolegu i takodje lica naoruzana na putu, tu je bilo 4 nas koji smo korumpirani, sracunas ga lepo, svako od nas ima perk 2v1, znaci komotno na vas 8.
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,819
Nakon detaljnog pregleda dokaza i dostavljenog POVa odlucio sam Odbiti vasu zalbu

Dok vi bjezite 3 igraca sa biografijama pocinju da vam broje i takodjer iza sebe imaju podrsku
Kao Curator SAHPa sam vam odgovorio na zalbu jer 3 clana su iz SAHPa koja broje a ne iz FIBa
Ako imate POV gdje vam FIB ulazi u privatni posjed zapljenjuje gepek i slicno postavite novu zalbu sa novim dokazima​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom