Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
904
Players nickname
Falcon_Horus
Suspect ID
16806,14475
Date of violation
Apr 7, 2022
Time of violation
22:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=G2q9nvH3TZg

Falcon_Horus

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
34
doso da vidim sta ima na jacpi cujem pucanje ae napred opet isti likovi sto se rokaju vec danima i vi admini nikom nista kulijana, evo vam vas pov na forum
ID 16806 DM
ID 14475 DM, VDM u GZ
jos lik mi pridje kaze sta se krijes u GZ ja obilazim tezge ko lud trazim stvari ispod cene preprodajem i sta ne smem da krenem bilo gde ?? xD

ako je ovo GrandROLEPLAY i ako je RP da se likovi pucaju kod pijace i kao niko nista .. pa nije vam cela mapa geto idite igrajte Deathmatch negde il se zatvorite u arenu i ne izlazite iz nje
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
doso da vidim sta ima na jacpi cujem pucanje ae napred opet isti likovi sto se rokaju vec danima i vi admini nikom nista kulijana, evo vam vas pov na forum
ID 16806 DM
ID 14475 DM, VDM u GZ
jos lik mi pridje kaze sta se krijes u GZ ja obilazim tezge ko lud trazim stvari ispod cene preprodajem i sta ne smem da krenem bilo gde ?? xD

ako je ovo GrandROLEPLAY i ako je RP da se likovi pucaju kod pijace i kao niko nista .. pa nije vam cela mapa geto idite igrajte Deathmatch negde il se zatvorite u arenu i ne izlazite iz nje
Normalno cu te gazit kad se ne pomeras sta da radim da cekam da izvadis pusku i da me pucas?Ti sad ako oces stoji na sred putu celi dan i niko nema da te gazi jeli.To sto sam ja uradio "DM" oni su prvi poceli nisam im ja kriv kad ih ubijem.A ti cekas u autu nesmes da izadjes stojis u gz celo vreme da te ne ubijemo
 

Falcon_Horus

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
34
Normalno cu te gazit kad se ne pomeras sta da radim da cekam da izvadis pusku i da me pucas?Ti sad ako oces stoji na sred putu celi dan i niko nema da te gazi jeli.To sto sam ja uradio "DM" oni su prvi poceli nisam im ja kriv kad ih ubijem.A ti cekas u autu nesmes da izadjes stojis u gz celo vreme da te ne ubijemo
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
Sta nisi ih nji prijavio?Stavi snimku od pocetka da vidimo ko je prvi poceo da puca.Ako mene puca ja cu da gledam u njega?Normalno da cu izac da ga pucam i onda kad sam vas ubio sve places kod admina to sto pucamo .Nemoj radit krp molim te.PLUS OVO TI JE GETO IMAS NA DISCORD VIDI MOLIM TE BRATE https://cdn.discordapp.com/attachments/894925779593490502/938112866647674930/ghetto_outline.png.Evo ti link od karte pogledaj <3
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
ghetto_outline.png

evo ti brat
 

Kish

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
39
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
 

Kish

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
39
ghetto_outline.png
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
ghetto_outline.png
druze vi radite DM ispred pijace sta mi glumis zrtvu obican sam lik s pijace gledam sta radite vec danima, ja da izadjem da pucam tebe u GZ da radim DM??? idi igraj CS ili Call Of Duty brt imas Deathmatch tamo sve profi, niti znam tebe niti njih skroz sam random lik koji doso na pijac da pazari i ti ce me pucas bez razloga? pa cekaj, i nemoj mi spam topic
evo ti jos jednom karta pogledaj bolje <3
 

Falcon_Horus

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
34
pa cekaj ja sa helikopterom da odlazim sa pijace prema tome? :ROFLMAO:
znaci van linije gde su tezge napravim par koraka napred i to je to smes da me izbusis i nikom nista? cekam admina da odg ovde hvala na prilogu mape
al ovo neironicno ako sme onda aj stavite sve da je geto i da se ubijamo nonstop onda , cim skupim 1 semenku na farmu van plastenika nek me sacekaju da me izbuse i tu
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
pa cekaj ja sa helikopterom da odlazim sa pijace prema tome? :ROFLMAO:
znaci van linije gde su tezge napravim par koraka napred i to je to smes da me izbusis i nikom nista? cekam admina da odg ovde hvala na prilogu mape
al ovo neironicno ako sme onda aj stavite sve da je geto i da se ubijamo nonstop onda , cim skupim 1 semenku na farmu van plastenika nek me sacekaju da me izbuse i tu
Kao prvo bejtas,Stojis u gz jer znas da nesmemo da te pucamo,nisam ja napravio granice geta,ti to sto izlazis i ulazis u vozilo to nikome nista a to sto smo mi farbali grafite i oni poceli da nas pucaju to nikome nista ni ne ih reportas mozda su ti drugovi?
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Kao prvo bejtas,Stojis u gz jer znas da nesmemo da te pucamo,nisam ja napravio granice geta,ti to sto izlazis i ulazis u vozilo to nikome nista a to sto smo mi farbali grafite i oni poceli da nas pucaju to nikome nista ni ne ih reportas mozda su ti drugovi?
Mi smo izlasli iz vozila da ih ubijemo zato sto vidise da neznaju pucat (IC) i onda kad smo ih ubili ti se zalis kod admina a sta nisi se zalio kad su nas pucali nas i kad su mi ubili druga?
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
pa cekaj ja sa helikopterom da odlazim sa pijace prema tome? :ROFLMAO:
znaci van linije gde su tezge napravim par koraka napred i to je to smes da me izbusis i nikom nista? cekam admina da odg ovde hvala na prilogu mape
al ovo neironicno ako sme onda aj stavite sve da je geto i da se ubijamo nonstop onda , cim skupim 1 semenku na farmu van plastenika nek me sacekaju da me izbuse i tu
PLUS ti si hteo da nam prekines RP sto znaci da si uradio KRP zvao si admina i napiso si pucaju se ili neznan sta vec
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 14475 dobit će kaznu za VDM i MG.
  • DM se odvijao napolje od GZ, gde je geto. Nisu prekrsili oni nikakvo drugo pravilo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom