Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12664
Players nickname
Luxi Banka
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 9, 2024
Time
13:15
Proofs
https://imgur.com/a/Rgrjnbm

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
11
Postavana administracija,

(Ova zalba je pisana od luxia)
(Na ovom forumu jer je njegov bannan)

Luxi:Dobio sam bann za konstantno krsenje pravila i kajem se sto sam prekrsio ta pravila i zao mi je da sam ostavio svija i da nemogu da igram na RS1 sjebo sam se sto sam se puno zejebavo po grandu psovo ljude krsio konstantno pravila kao sto su na zalbe i na ingame i sa ovom zalbom sam hteo da se izvinim svima i da dodjemo do toga da mi oprostite jer nije posteno bilo znam kako je kad nekome gidas nerver i da smetas ljudima i ocu da van dokazem da to i mislim evo licno od mene Luxia ID 12664 zahtevam samo da mi date jednu sansu i nek bude posljedna oprostite sve sta sam radio i nece se pogodit postite me da igram na ovaj project i da vam pokazem da umijem normalno evo smetao sam cobyu on je dobio blacklist sa projekta nemu nemogu vise smetat al mi ni on nije problem jer nisam taj typ coveka koji nekome oce zlo slobodno i njega unbannajte meni to nista ne skodi al mi ide za ono kad udjem na server zovnen na radio pozdravim jutrno familiju kad mi neko trazi pare da mu dan zbog toga se i zovem luxi banka il kad stignem na black i pocnu se drat luxi aj ovamo aj tamo volim decu jbg sta cu i volim da pomognem greska je bila nemogu nista sad da uradim do vas je ocetek mi oprostit al bio bi vam bas zahvalan makni te mi sve slobodno nije problem moneywhipe bugati,ferari i jos 70+ auto slobodno nikakav problem al mi samo ostavite id 12664 da me ljudi prepoznaju kad dodjem nedje. Ova zalba je napisan iz srca ljubi vas luxi i zeli vam sve najbolje❤️.

Hvala unapred
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom