Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected EMS korumpirana biografija I Renato Federov ID :59828

Rejected
Status
Not open for further replies.

Renato Federov

Player
Player
Joined
Jun 1, 2024
Messages
18
ORGANIZACIJA EMS
Ime:Renato Federov
Spol: Muski
Godine: 28
Rasa: bjelac
Nacionalnost: Hrvat
Mesto rodjenja: Hrvatska
Boja ociju:Braon
Boja kose: Bjela
Tetovaze: Desna noga
Prednosti: Odgovoran,odlican kolovodja,snalaziljv,spretan,pametan,dobro rukovanje oruzijem i mentalno spreman.

Zivotna prica(200+reci)

Renato Federov rodjen u Hrvatskoj.Negovi su bili bolnicari a njegov stric je bio placeni ubica,svaki put kada
je Renato dolazio kod strica uvek se odusevljavao svim tim oruzijem.Kada je Renato napunio "(14)" ostao je sam sa majkom i kada njegova majka ode u bolnicu da radi njega cuva ujak.Vremenom Renato pocine da uci da puca iz rivolvera
ujak mu prica kako je jako talentovan, a majka ga tera da upise medicinsku.Renato se medjutim seli u Los Santos u
ulice geta tamo pronalazi lose drustvo.Ulazi u gng po nazivu vagosi,on je tamo bio najbolji pucac.Jedne noci Renato ide da brani svoju teritoriju i vidi svog tatu kako dize mrtvog coveka od uzbudjenja on pocne da place.Renato odma sutra napusta geng, lose drustvo i ide u bolnicu da se zabosli da radi sa svojim ocem.Medjutim on nemoze da se odvoji od oruzija i zbog toga on sa svuda nosi oruzije i ako radi u bolnici on se bavi ilegalnim radnjama.

Prica o karijeri.

Sa majkom sam se preselio u grad Los Santos i zaposlio se u Emergency Medical Services (EMS) sa majkom. Vremenom sam stekao dobre kolege poput Lukile Whitee, Lena Lege, Djole Alcapone... Idalje me privlaci kriminal, povremeno sam se druzio sa kriminalcima i vodio ljude na branu, bilo mi je iz oceve krvi. Bio sam talentovan za to sto radim i dobio sam visi cin i od moje majke. Svojim teskim radom zaradio sam poziciju Zamenika Leadera (29) , Joke Tokatsuky-a. Sada sam postao jedan od poznatijih doktora u gradu, a polako i sire. Ali idalje me privlaci kriminal i ponekad mi dodje da se vratim u njega.

Jedini ishod:
1 - Moći obavljati bilo kakve Ilegalne aktivnosti samo dok Niste na dužnosti (i dalje morate slijediti pravila servera )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom