Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

karlofjuri

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
136
1. Vaše ime IRL: Karlo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: gmt 1
4. Prosjek online po danu: 7h-10h
5. Vaš Discord: karlofjuri
6. Vaše ingame ime: Karlo Fjuri
7. Vaš ID: 11522

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
  • Strast prema provedbi pravde i reda
    Kao lider LSPD-a, moja najveća motivacija je osigurati da zakon i red prevladaju u našem gradu. Vjerujem da je uloga policije ključna u održavanju sigurnosti i mira za sve građane. Kroz svoje dosadašnje iskustvo u provedbi zakona, razvijao sam strast za služenje zajednici, a vođenje LSPD-a omogućilo bi mi da doprinesem na višoj razini i osiguram da naša organizacija uvijek djeluje s integritetom i profesionalizmom.
  • Vizija za unapređenje organizacije
    Imam jasnu viziju za budućnost LSPD-a. Želim uvesti inovativne taktike i strategije kako bismo poboljšali naše operativne sposobnosti, efikasnost i reakciju na kriminal. Također bih želio osnažiti komunikaciju unutar tima te razviti programe za kontinuiranu obuku, što bi nas učinilo spremnijima za sve izazove s kojima se možemo suočiti. Vjerujem da s pravim vođenjem možemo postati uzor za druge slične organizacije.
  • Iskustvo u vođenju timova i donošenju odluka pod pritiskom
    Moje prethodno iskustvo u rukovođenju timovima unutar složenih i stresnih situacija čini me idealnim kandidatom za ovu poziciju. Naučio sam kako donositi brze i ispravne odluke koje su ključne u kriznim situacijama. Kao lider LSPD-a, koristio bih ovo iskustvo kako bih osigurao da naš tim uvijek djeluje učinkovito i koordinirano, što je od ključne važnosti u radu policije.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
  • Povećanje autentičnosti scenarija
    Potrebno je poticati članove da se užive u svoje uloge kao stvarni policajci. To znači da bi se trebali ponašati profesionalno, koristiti odgovarajući jezik i terminologiju te izbjegavati "metagaming" ili korištenje informacija koje njihov lik ne bi znao. Uvođenjem realističnih scenarija, poput prometnih kontrola, pregovora s taocima, ili složenih kriminalističkih istraga, možete poboljšati autentičnost i kompleksnost RP-a.
  • Redovite obuke i radionice
    Organiziranje redovitih RP treninga i radionica može pomoći članovima da unaprijede svoje vještine i bolje razumiju svoje uloge. Obuke mogu uključivati simulacije različitih situacija, pravilno korištenje radijske komunikacije, taktike privođenja i slično. Ove radionice ne samo da će poboljšati RP već će i osnažiti timski duh i koheziju unutar organizacije.
  • Poticanje međusobne interakcije i razvoja likova
    Motivirajte članove da razvijaju vlastite likove i međusobno se angažiraju kroz razne RP aktivnosti. Ovo može uključivati interne priče i sukobe, osobne pozadine likova koje utječu na njihovo ponašanje, pa čak i razvoj specijalizacija unutar LSPD-a, poput detektiva, specijalaca, ili forenzičara. Kroz ove aktivnosti, članovi će se dublje povezati sa svojim likovima i međusobno, što će obogatiti RP iskustvo.
  • Zajednička evaluacija i povratne informacije
    Nakon svakog većeg RP događaja ili patroliranja, organizirajte kratke sesije evaluacije gdje članovi mogu podijeliti što je bilo dobro, a što bi se moglo poboljšati. Ova praksa potiče kulturu stalnog usavršavanja i otvorene komunikacije, što je ključno za napredak RP-a u organizaciji.
  • Suradnja s drugim organizacijama
    Aktivna suradnja s drugim RP organizacijama unutar igre može rezultirati zanimljivim i složenim scenarijima. Zajedničke operacije, pregovori ili sukobi mogu stvoriti dinamične RP situacije koje zahtijevaju kreativnost i timski rad. Ovo će povećati osjećaj zajedništva unutar šire RP zajednice i ponuditi nove izazove za sve uključene.

Ja kao leader LSPD-a imao bih i svoje činove

1. Suspend
2. Policajac na obuci
3. Policajac kadet
4. Mlađi policajac
5. Policajac
6. Viši policajac
7. Mlađi inspektor
8. Inspektor
9. Viši inspektor
10. Offroad specijalac
11. Specijalac
12. Pilot specijalac
13. Instruktor obuke

Visoko zapovjedništvo osoblja
14. Zamjenik glavnog policajca
15. Zamjenik glavnog inspektora
16. Zamjenik glavnog specijalca
17. Glavni Policajac
18. Glavni inspektor
19. Glavni specijalac

Visoko zapovjedništvo
20. Upravitelj departmenta
21. Kapetan stanice
22. Akcijski tehničar
23. Pomoćnik direktora
24. Zamjenik direktora
25. DIREKTOR
Naravno ne samo uz činove, bili bi potrebni i kodovi za bolju i lakšu komunikaciju u poslu i zadatcima.
10-1 - SVI NAPRAVITI VRSTU JEDAN UZ DRUGOGA NA LINIJU
10-2 - NEGATIVNO
10-3 - PREKID SVAKE KOMUNIKACIJE NA RADIO
10-4 - POZITIVNO
10-5 - PONAVLJANJE POSLJEDNJE KOMUNIKACIJE
10-6 - ZANEMARIVANJE POSLJEDNJE KOMUNIKACIJE
10-7 - ODLAZAK NA KRATKU PAUZU
10-8 - VRAČANJE SA KRATKE PAUZE
10-10 - PUCNJAVA U TOKU POTREBNA POMOČ
10-20 - GDJE SE NALAZI/Š
10-21 - KAKVO JE STANJE

Kao leader bi sastavio prikladne uniforme za svakog našeg člana kako bi organizacije izgledala što bolje.
U planu bi imao raditi regrutacije minimalno 2 puta tjedno, zato što je takvoj organizaciji potrebno ljudstvo.
U slučaju nekakvog nasilja, ponižavanja ili omalovažavanja, momentalno će biti strogo kažnjen.
Nacionalizam ne želim ni da pomislim u takvoj organizaciji.
Za dokazivanje u ovoj organizaciji je samo disciplina, rad i trud.
Moje osobno mišljenje je da bi ja savršeno vodio ovu organizaciju te da bi svem bilo uredno, kulturno i normalno.
Svaki član bi imao održanu obuku o svim procedurama kako bi naš rad bio što profesionalniji.
Svako kršenje pravila grada bi se također strogo kaznilo kako bi organizacija ostajala bez ikakvih upozorenja ili primjedbi.

Ja ovim putem pozdravljam svu administraciju, te se nadam onom najboljem.

LP

(Karlo Fjuri)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom