Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
55854
Players nickname
Boki Shelby
Suspect ID
54652, 59126,8979
Date of violation
Aug 10, 2024
Time of violation
15:35
Proofs
https://youtu.be/003DH5yuU2Y

Boki Shelby

Player
Player
Joined
Jun 16, 2024
Messages
7
Momci dosli na kapiju bez najave na department, nismo hteli da ih pustimo jer se nisu najavili i ne znamo razlog, vezali su druga koji je dosao da mi se javi, sto ne osporavam i treba da bude vezan ako krsi zakonik, ali mislim da momci nisu upoznati da clanove NGa koji stoje na kapiji i cuvaju istu ,ne smeju vezati, odvuci (hapsiti) i robati, a pogotovo ne pokusati robati pored te iste kapije, vidi se da su amateri :p G.P. 6.25 Zabranjeno je pljackanje/kidnapovanje ljudi na teritoriji Fort Zancudo(Vojna baza). | Upozorenje
 

sigma1312

Player
Player
Joined
Jun 29, 2024
Messages
8
Momci dosli na kapiju bez najave na department, nismo hteli da ih pustimo jer se nisu najavili i ne znamo razlog, vezali su druga koji je dosao da mi se javi, sto ne osporavam i treba da bude vezan ako krsi zakonik, ali mislim da momci nisu upoznati da clanove NGa koji stoje na kapiji i cuvaju istu ,ne smeju vezati, odvuci (hapsiti) i robati, a pogotovo ne pokusati robati pored te iste kapije, vidi se da su amateri :p G.P. 6.25 Zabranjeno je pljackanje/kidnapovanje ljudi na teritoriji Fort Zancudo(Vojna baza). | Upozorenje
Bato kolko si nebitan i ne trebaju da ti se jave😅. Okačim te na kurac
 

sigma1312

Player
Player
Joined
Jun 29, 2024
Messages
8
Sledeće stajalište, Dragomira Despića
Ja noćas sam pijan, bauljam i ćarlijam
Drogiran i pijan, bauljam i ćarlijam
Ne tražite mene, jer noćas mafijam
Bauljam i ćarlijam, drogiran i pijan
 

Refko

Player
Player
Joined
Jun 5, 2024
Messages
14
Nesnimas sve slojeve bandicamom i na kraju se vidi da je isecen snimak. Ti radis fear dog druga dva clana NGa rade korumpiranost bez bio jer te pokrivaju dok ti branis nepoznatog coveka koji puca. I kazes mu da uradi CL
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom