Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved WARN FAMILIJA BERLUSCONI | 50510,48861,61753,54890,54731

Status
Not open for further replies.
Your ID
15275
Players nickname
Nikola Young
Suspect ID
61753
Date of violation
Aug 15, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/2QwcyqkmhPk

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
91
Npc-u jedan ti si brojao prvom i nisi se cuo,drugog si pucao bez brojanja,sam si sebe okacio za G.P 6.15..
 

Roman Castellano

Berlusconi
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
46
U ovom POV-U je samo jedan igrač je eventualno prekršio pravilo, a to je naš član 50510. Evo zašto ostali nisu prekršili pravila:
Nakon ubijanja ID-a 50510 si krenuo pucati po ostalim članovima bez brojanja. Normalno je da će ti uzvratiti vatru zato što oni ne mogu da trče do tebe i da ti broje dok ti njih ubijaš. Tako da su u ovom POVU samo dva člana prekršila pravila, a to si ti Nikola, te naš član 50510.

PS: Ti Nikola i tvoj prijatelj Andrej dolazite kontinuirano pred naš fem i pokušavate nam nabiti warn. Nemam stvarno ništa protiv nikoga i sve poštujem, ali brate mislim da imate pametnija posla ( znamo svi dobro da ovo nije u vezi panela ).

POZZ OD BERLUSCONI-A :)
 

Cile Radovic

SRB
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
123
U ovom POV-U je samo jedan igrač je eventualno prekršio pravilo, a to je naš član 50510. Evo zašto ostali nisu prekršili pravila:
Nakon ubijanja ID-a 50510 si krenuo pucati po ostalim članovima bez brojanja. Normalno je da će ti uzvratiti vatru zato što oni ne mogu da trče do tebe i da ti broje dok ti njih ubijaš. Tako da su u ovom POVU samo dva člana prekršila pravila, a to si ti Nikola, te naš član 50510.

PS: Ti Nikola i tvoj prijatelj Andrej dolazite kontinuirano pred naš fem i pokušavate nam nabiti warn. Nemam stvarno ništa protiv nikoga i sve poštujem, ali brate mislim da imate pametnija posla ( znamo svi dobro da ovo nije u vezi panela ).

POZZ OD BERLUSCONI-A :)
50510 48861 61753 lagani warn pozz
 

Eldar Sicario

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
782
Eldare, ti nisi smarao prije. Jel ovo nešto novo?:ROFLMAO:
Pa samo ispravljam ljude o pravilima. Prva greska je to sto kazete da ne trebate brojati ako neko puca na vas, ne treba samo ako ste policija a to niste
Drugo nigdje se ne vidi da on ne snima sve slojeve, vjerovatno on misli na mis sto se vidi na kraju al to je radi skripte da bi mogao da klikne da pozove hitnu ali ga je poslalo u bolnicu odmah pa je ostalo.
Prekrsio je i postavljac zalbe ali i svi sto su pucali na njega
 

Roman Castellano

Berlusconi
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
46
Pa samo ispravljam ljude o pravilima. Prva greska je to sto kazete da ne trebate brojati ako neko puca na vas, ne treba samo ako ste policija a to niste
Drugo nigdje se ne vidi da on ne snima sve slojeve, vjerovatno on misli na mis sto se vidi na kraju al to je radi skripte da bi mogao da klikne da pozove hitnu ali ga je poslalo u bolnicu odmah pa je ostalo.
Prekrsio je i postavljac zalbe ali i svi sto su pucali na njega
Da brate, ali to je jedna velika rupa u pravilu. Dok on nas puca mi treba da trčimo do njega i da mu brojimo, ubio bi nas već sto puta kapiraš. Sjebano je jako:ROFLMAO:. Nadam se da će admini uvidjetio cemu pricam.
 

Eldar Sicario

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
782
Da brate, ali to je jedna velika rupa u pravilu. Dok on nas puca mi treba da trčimo do njega i da mu brojimo, ubio bi nas već sto puta kapiraš. Sjebano je jako:ROFLMAO:. Nadam se da će admini uvidjetio cemu pricam.
Jbg to o pravilima se ne isplati polemisati, ja samo kazem kako je trenutno. Admini moraju da postupe po definisanim pravilima jbg. Ubuduce pustite ga nek vas ubije pa vi njega kacite i on ce dobiti kaznu a vi cete panele koje bi on ukrao nadoknaditi
 

Mike xD

Player
Player
Joined
Jun 17, 2024
Messages
10
Sta ti oces da upadnes ko racija i da mislis da te niko nece pucati dok nas ti rokas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom