Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23127
Players nickname
Duke_Denis
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Feb 22, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/604366/

Duke Denis

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
33
Dobar dan draga administracijo tacnije Muju kako sta znate dobio sam ja ban na moji main acc Duke Denis 23127 za generalno pravilo 1.1 meni je bash krivo sto vise nemogu da igram sa mojim prijateljima i da provodim vreme,ali sad nije tako jer mislim da sam pogresio po vasu odluku da sam prekrsio ovo pravilo samo meni nije jasno kad sam to pravilo prekrsio i bas bi bio zahvalan ako mi mozete reci kad sam ja prekrsio sa datu ili log de sam ja prekrsio zbog to sta ja sam samo koristio moji main acc i bio sam na automatska autorizacija i imao sam 2 step factor authorization za da budem jos vise siguren da necu biti hakovan ili neko da mi udje u acc zbog to mi je bilo najvece pitanje kad sam ja to prekrsio kad sam igrao preko isti rockstara na istog pc-a istu ip adresu istu kucu isti internet samo to ako mozete mi odgovoriti bash bi bio zahvalan i takodjer kako sta i zelim i verujem da mozete mi pruziti jos jednu sansu da mogu igrati oped na ovaj preljep proekat hvala oped puno za odgovora unapred zelim svima sve najlepse.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom