Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Rile Miller

Leader
Leader
Joined
Feb 6, 2023
Messages
20
1. Vaše ime IRL: Roko

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GTM+1

4. Prosjek online po danu : 6-9h

5. Vaš Discord: rillet1

6. Vaše ingame ime: Rile Tsuji

7. Vaš ID: 38332


Dodatne informacije:

1. Lider za:
The Families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1.
Kao prvo igram dosta dugo na serveru i bio sam u dosta organizacija tako da imam dosta iskustva i znam kako se to sve odvija.Takodje mislim da bi bio dobar lider i dobro vodio evente i turfove.

2. Kao drugo, znam svoje znanje za vođenje evenata i trufova i mislim da to radim bolje od druhig leadera. Znam da mogu biti dobar vođa sa svojim iskustvom i dajem savršene pozive svojim članovima sta da rade na eventima i u ghetu.

3.Želim da pomognem svojim clanovima da budu timski spremni i da prosirim svoje znanje i da budu sto bolji na eventima. Komunikaciju ćemo održavati vrlo jasnom i necu dozvoliti svadje i prepiranje bez razloga.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


1.
Svojim dugotrajnim iskustvom u crime organizacijama naucio sam kako bi neka crime organizacija trebala postupati te kako bi se neka crime organizacija trebala voditi.

2.Necu dozvoliti nikakvu toksicnost. Svakog toksicnog clana organizacije kaznit cemo strogo i popraviti to ponasanje.

3. Okupljao bih ljude za gotovo svaki event i birao bi ljude koji znaju da ispituju nove kandidate za ulazak u ovu crime organizaciju te same kandidate kako bih maksimalno sprijecio trollanje, itd...

4.Uvijek bih se trudio sprijeciti krsenje pravila clanova ove organizacije i potencirao bi sto bolji role-play medju njima.

100%Turf

10k
minimum profit od grafita.

Zavrsetak mandata bez i jednog warna.


SRETNO SVIMA ❤
Rile Tsuji
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom