Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos I Joe Cappone I 43354

Rejected
Status
Not open for further replies.

Joe Cappone

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
104
1. Vaše ime RL: Julio

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosečna aktivnost: 8-10 sati

5. Vaš discord: miske_4344

6. Vaše ime in game: Joe Cappone

7. Vaš ID: 43354

----------------------------------------------

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Nisam nikada bio lider ni admin ,ali zato sam bio HC u skoro svakoj Crime Organizaciji i sada bi se zelio oprobati u poziciji lidera Vagosa.
Svidja mi se HQ od Vagosa jer je pravokutnog oblika i jako je daleko od svih ostalih organizacija.

Zuta boja je jedna od omiljenih moji boja, kad sam dosao na grand roleplay projekat prvo su mi za oko zapali vagosi .

----------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Skoro svaki dan bi radio talacke pljacke i isli bi na podmornice tako da bude zanimljiviji roleplay svako malo bi radio akcije.

2. Osnovao bih Grafit Team i Turf Team , Turf team bi bio zaduzen da cjeli gheto bude nas , Grafit Team bi bio zaduzen da bojaju Gheto u Zutu boju

3. HC u vagosima se nebi lako dobivao covjek koji zeli HC trebao bi se jako potruditi oko organizacije

4. Ocekujem da moji clanovi organizacije nece krsiti pravila

5. Svaki tjedan bih davao bonuse po zasluzi

6. Nakon skoro Svake akcije bi napravio kratki sastanak gdje bi objasnio mojim clanovima sta je bilo dobro u toj akciji a sta je bilo lose u toj akciji


----------------------------------------------

Rankovi :


13. Boss

12. Under Boss
11. O.G
10. Encofer
9. Turfer
8. Grafit Team Leader
7. Grafit Team
6. Big Boy
5. Small Boy
4. Gangster
3. Diler
2. Rookie

1. Suspend


Sretno Ostalim Kandidatima!
 

Joe Cappone

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
104
P
1. Vaše ime RL: Julio

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosečna aktivnost: 8-10 sati

5. Vaš discord: miske_4344

6. Vaše ime in game: Joe Cappone

7. Vaš ID: 43354

----------------------------------------------

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Nisam nikada bio lider ni admin ,ali zato sam bio HC u skoro svakoj Crime Organizaciji i sada bi se zelio oprobati u poziciji lidera Vagosa.
Svidja mi se HQ od Vagosa jer je pravokutnog oblika i jako je daleko od svih ostalih organizacija.

Zuta boja je jedna od omiljenih moji boja, kad sam dosao na grand roleplay projekat prvo su mi za oko zapali vagosi .

----------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Skoro svaki dan bi radio talacke pljacke i isli bi na podmornice tako da bude zanimljiviji roleplay svako malo bi radio akcije.

2. Osnovao bih Grafit Team i Turf Team , Turf team bi bio zaduzen da cjeli gheto bude nas , Grafit Team bi bio zaduzen da bojaju Gheto u Zutu boju

3. HC u vagosima se nebi lako dobivao covjek koji zeli HC trebao bi se jako potruditi oko organizacije

4. Ocekujem da moji clanovi organizacije nece krsiti pravila

5. Svaki tjedan bih davao bonuse po zasluzi

6. Nakon skoro Svake akcije bi napravio kratki sastanak gdje bi objasnio mojim clanovima sta je bilo dobro u toj akciji a sta je bilo lose u toj akciji


----------------------------------------------

Rankovi :


13. Boss

12. Under Boss
11. O.G
10. Encofer
9. Turfer
8. Grafit Team Leader
7. Grafit Team
6. Big Boy
5. Small Boy
4. Gangster
3. Diler
2. Rookie

1. Suspend


Sretno Ostalim Kandidatima!
POVLACIM!!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom