Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23127
Players nickname
Duke_Denis
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Feb 22, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/nmAwa4h

Duke Denis

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
33
Dobar dan administracijo i cao Mujo jucer postavio sam zahtev za unban ali nazalost ste mi odbili jer ste rekli da mi je bio twink acc evo i link od zalbe Rejected - Ban za G.P 1.1 | Mujo Simba
ali problem je to sta to meni nije twink acc vec mi je main acc gde bukvalno samo sam jedan put usao sa moji rockstar games acc sta je razlican od prosli rockstar sta sam imao i usao sam sa taj rockstar zaboravio da vam kazem da sam promenio i zbog to sam ovde dobio ban za isto ovo pravilo sve je bilo razrjeseno ali na kraju ipak sam dobio ban februar ove godine i evo dokaz da je ovo moji main acc evo link od zalbu gde sam dobio unban Approved - G.P 1.1| Djordje Klika by Kristina a evo i sliku bana i ko me banovao .

samo hocu da se vratim sa drugarima da igram oped na ovaj prelep proekat i da se zabavljam kao ranije i ako nije problem samo datu ili sliku od loga da mi posalite na moji discord da vidim log kad sam prekrsio ovo pravilo jer ja stvarno nenznam kako i kad sam prekrsio kad sam imao dosta tezak pasvord 2 step factor autharization na moji acc a rockstara nisam promenio, hvala fam puno unapred za odgovora i zelim da imate ljep ostatak dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom