Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zizy Kristal

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
Informacije

1. Vaše ime IRL:Bojan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-8h
5. Vaš Discord zizy_kristal
6. Vaše ingame ime Zizy Kristal
7. Vaš ID 27020

Dodatne informacije

1. Lider za NG

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Zelim biti lider National Guard zato sto imam iskusnu ekipu iz sve koja mi moze pomoci oko svega sto nebi ja mogo da uradim, i hteo bi da budu uspesna 2 meseca mandata koih cu da vodim NG.
-Vrlo dobro znam sta radil, vrlo pazljivo znam da saslusam, racionalno razmisljam I vrlo sam smiren u stresnim situacijama. Poznajem dobro pravila grada kako I organizacije , te smatram da mi se treba dati sansa. Moja organizacija ce pruziti dobar rp, a svakako ljudi u njoj će se dobro zabaviti.
-Dugo sam na projektu i mislim da sam zasluzio da vodim organizaciju.Imam svoj HC team koi ce sve uciniti da budu dobra 2 mandata. Dosta puta sam bio u NG
i steko dobre stvrai. Znam da ce super biti ovi 2 mandata ako mi date priliku

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Prvo sto bi tolerisao da ne postoji toksicnost. Zasto bi to uradio ako ima toksiconst u organizacije nece biti pozitiva,dobra saradnja,.Isto bi toksicnost prema drugih organizacijama ne bi bio.
-Sastanak bi radio 2 puta nedeljno da znam kako je u organizaji dali ima problema prema svoih kolega.
-Svaki clan koi se trudi dobijace svoju nagradu te kako bi dobio motivaciju za veci rad i trud.
-Svaki 2 dan cu odrzavati trenig u Vojnu Bazu te kako bih spremio Vojsku za svaki problem.
-Imacu jedinicu za talacke i pljacke gun stora i prodavnice. Te kako cu pomoci ostalima kolegama.
-Ammo runovi bi bili redovni, kako bi ( FIB, LSPD,SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
437
Odbijeno

Razlog: Intervju


Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator

NG Curator
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom