Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
56533
Players nickname
Ivann Walkerr
Suspect ID
23807.47855
Date of violation
Aug 18, 2024
Time of violation
00:19
Proofs
https://youtu.be/5qNVDW3PGBQ

B0jke

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
48
Ti nisi pucan... i odbrojano mu je dok je bio na posjedu...molim snimak od pocetka situacije
 

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
molim snimak pocetka situacije i brojano mu je
Snimak je od pocetka situacije,ali ako administracija insistira dostavicu POV gde se vidi da mu nije izbrojano.Takodje nije bitno da li sam ja pucan ili nisam,uhvaceni ste kako krsite pravilo G.P 6.15 i imam pravo da vas kacim jer ste to uradili ispred mene...
SVAKI NAREDNI OFFTOPIC DA SE STRIKTNO KAZNI!!!!!
Ti nisi pucan... i odbrojano mu je dok je bio na posjedu...molim snimak od pocetka situacije
 

Andrija Nevoljaa

Player
Player
Joined
Aug 15, 2024
Messages
11
Nisu snimljeni svi slojevi,sakrio je bubicu,pusta muziku,cuje se da ti je brojano, ali su ti drugaru mnogo pojacane glasne zice(n)(n)(n)
 

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
Nisu snimljeni svi slojevi,sakrio je bubicu,pusta muziku,cuje se da ti je brojano, ali su ti drugaru mnogo pojacane glasne zice(n)(n)(n)
Snimam sve slojeve,snimam preko radeon software koji snima slojeve sve.Ako imate POV Gde se cuje da ste im vi izbrojali dostavite ovde Pov i tacka.A sto se tice sakrivanja discorda,ne znam sta se tu ima sakriti.Muziku sam pustao van green zone sto je dozvoljeno.Vi mi ni niste rekli da je ugasim.Ceo POV vam je dostavljen,ne znam sto ste krsili pravila sad snosite posledice...
 

Straja Zile

Player
Player
Joined
Jul 13, 2024
Messages
19
igrac 23807 mi govori da mu kamerica ne radi zato ja snimam.na videu se vidi da igrac 23807 ima smanjen magicni krug, cak se culo da je brojao do 3 gde se ja udaljavam pa ga ne cujem i nakon neredne 3 sekunde gde je sigurno brojao pocinje da puca igraca na posedu.
 

Lovro22

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
SVE NA POV-U
bok dosao si sa namjerom da pravis nered, ali kolko vidim puca te ljubomora sto nista nisi uspia.UGL da krenemo sa prvim :kako se nisi bojao za zivom dok su lica bila naoruza i pucala , drugo nakon sto policija dolazi i hapsi doticnu osobu ti bjezis i pucas na doticmu osobu kako bi ju spasio,kasnije se vracas sa vise ljudi i opet je bila policija i vi ste ih videli i odma ste isli f1 za to vam svaka cast ali imali ste srece ovaj put mi nije radila kamerica ali da je radila isli bi na hladenje.
 

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
bok dosao si sa namjerom da pravis nered, ali kolko vidim puca te ljubomora sto nista nisi uspia.UGL da krenemo sa prvim :kako se nisi bojao za zivom dok su lica bila naoruza i pucala , drugo nakon sto policija dolazi i hapsi doticnu osobu ti bjezis i pucas na doticmu osobu kako bi ju spasio,kasnije se vracas sa vise ljudi i opet je bila policija i vi ste ih videli i odma ste isli f1 za to vam svaka cast ali imali ste srece ovaj put mi nije radila kamerica ali da je radila isli bi na hladenje.
Ja nemam sta da se bojim,ali vi ste tu idalje prekrsili pravilo g.p 6.15 jer str ga pucali na ulici.Igrac je vec izasao sa poseda i vi ste krenuli da ga pucate.A to dal sam se ja bojao ili nisam,nema veze samnom jer nisu puske bile na meni.Tako da to mozes sebi da otpises sa te liste.Ja nemam sta da budem ljubomoran na psihopate koje drze tu familiju.Ja samo dolazim da vas terorisem jer ste govorili razne stvari.No necemo o tome znate vi sta ste uradili.Ja ne znam ko je pukao F1,ja znam da ja nisam.Cak mogu da ti pokazrm da vidis koliko me briga za policiju gde sam pucao policajca pred adminom i naravno kaznjen sam za to ali ja sam admina video i idalje sam pucao.Eto ti koliko mene boli briga za policiju.
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
2,017
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 47855 dobit će kaznu za G.P 6.15
ID 23807 dobit će kaznu za G.P 6.15
ID 64058 dobit će kaznu za PG
Osoba je izasla van vaseg privatnog posjeda tako da niste imali pravo da ga pucate.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom