Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Alex Morningstar

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
345
Informacije

1. Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: CET
4. Prosjek online po danu: 4/6h
5. Vaš Discord: legendstorm
6. Vaše ingame ime: Alex Morningstar
7. Vaš ID: 40042

Dodatne informacije

1. Lider za National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

  • Meni licno je NG uvek bio i ostao vrhunac RP potencijala, uvek sam uzivao kad sam bio deo istog. Imam bogato iskustvo u Liderstvu, vec sam i bio lider NG-a.
  • Vec sam vise puta dokazao da mogu uvesti nove nacine RP-a koji su efektivni, isto tako i da odrzavam visoku aktivnost organizacije.
  • Imam proverenu HC ekipu koja ima bogato iskustvo u vodjenju organizacija tako da smo spremni za novi izazov!
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Uvodjenje redovnog vojnog roka.
  • Uvodjenje taktickih vezbi sa ostalim drzavnim organizacijama radi poboljsanja vojne spremnosti.
  • Zelim da ukljucim EMS u par vezbi kako bi doprineli kondiciji rada na terenu.
  • Vojska ce imati vise specijalnih jedinica koje ce biti spremne da se odazovu na sve kriticne situacije u drzavi.
  • Svaki pojedican ce imati svoju dodatnu platu po ucinku koja ce se isplacivati dnevno/nedeljno.
  • NG ce redovno organizovati evente u okviru granica svoje baze gde ce ljudi imate sanse da zarade dodatan novac.
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
439
Na razmatranju

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator
NG Curator

 

Nemanja Zajcev

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,488
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se održati u Petak 23/08/2024 u 20:00h Budite u čekaonici 5 minuta pre početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
439
Odbijeno

Razlog: Intervju


Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator
NG Curator
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom