Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Noa Bollo

Player
Player
Joined
Jun 12, 2024
Messages
350
1. Vaše ime IRL: Noa
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 6h-11h
5. Vaš Discord: noa992_1
6. Vaše ingame ime: Noa Bollo
7. Vaš ID: 44598



1. Lider za.....
National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Želio biti bio leader NG-a pošto sam puno vremena proveo u toj organizaciji i znam sve procedure kao npr. ammo run, odbrane FZ raidova.
2.2 Nikad nisam bio leader organizacije i mislim da bi bio odličan leader ove organizacije.
2.3 Imao bi iskusne ljude za rankove kao što su vojna policija i kobre koji bi vodili te jednice perfektno.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 Imao bi minimalno po 3 čovjeka na svakoj kapiji stalno od 12:00 do 22:00, ako bi kapija bila prazna svi bi dobili kaznu, potrudio bi se što bolje održavati kapije.
3.2 Imao bi timove kao što su vojna policija i kobre, VP bi patrolirala NG-om da bi provjeravala da li se neki zaposlenik NG-a bavi kriminalnim radnjama i slično, a što se tiče kobri one bi bile prve na svim akcijama i obaveza bi im bila da dodju na akcije. Kao što sam već rekao imao bi iskusne ljude koji bi vodili te 2 jedinice.
3.3 Ammo run-ove bi radio 1 tjednom po svakoj organizaciji, možda koji put više ako potroše više municije, trudio bi se da svaka druga State organizacija ima municije i da nema problema.
3.4 Patrol logove bi svatko morao popunjavati osim High Commandi, svako za dobro pisani patrol log bi od mene dobio bonus.
3.5 Vojni rok bi trajao 3 dana pošto po meni je 7 dana puno za netkog ko ne radi u National Guard-u.


Kodovi:
10-1 Svi članovi na liniju kod baraka
10-2 Negativno
10-3 Prekid sve komunikacije na radio
10-4 Potvrdno/Pozitivno
10-6 Zanemarite zadnji prenos
10-7 Odjava sa smene
10-8 Prijava na smenu
10-10 Pucnjava u toku
10-20 Trenutna lokacija
10-21 Trenutno stanje
10-99 Završena situacija

Kod A Pad igre (crash)
Kod B F8+U

Hvala na čitanju moje aplikacije, sretno svim ostalima!
Noa Bollo

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom