Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Makii Panj

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
132
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h-20h
5. Vaš Diskord: Mmakii007
6. Vaše Ingame ime: Maki Paanj
7. Vaš ID: 2354



Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Želim biti lider Nacionalne garde jer me jako privlači ta uloga koja je jedna od najozbiljnijih uloga na ovome serveru jer bih se predao tome i imam jako velikoga iskustva da bi vodio i veliku podlogu. 2. Želim da dignem roleplay na drugi nivo kako sebi tako bih i drugima potrudio bih se što bolje i detaljnije za zarad veće kvalitete igranja svih nas na serveru. 3. Velike ambicije koje bi me vodile da što bolje i profesionalnije vodim Nacionalnu gardu ne bi to bio klasican nacin na koji ste vidjeli dosada jer volim da dižem nešto na veći nivo i da bude to sve lijepo u priči i izgledanju svega kada se posloži, a vi mi dajte priliku i rado cu da pokažem koliko bih bio ovome predan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savjet je da je lider osoba ta koja je lider da vodi svoje clanove i da je jako dobro informiran koga pušta u svoju organizaciju jer ako lider nema znanja i sposobnosti da vodi organizaciju kako očekivati da ta organizacija ima ikakvo poboljšanje u roleplayu. Sve je do organizacije.

Zelim srecu svim kandidatima

Maki Panj :)
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,453
Aplikacija odbijena radi maksimalnog broja kandidata, ig kazni i nedovoljno truda ulozenog u aplikaciju.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom