Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal za G.P 1.4 + +G.P 1.1| Aldin Verstapen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28698
Players nickname
Leon Zambada
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 13, 2024
Time
18:20
Proofs
https://imgur.com/a/u3MnqPp

Leon Zambada

Player
Player
Joined
Jul 31, 2024
Messages
22
Dobar dan, 13.8 bio mi je ukraden acc i lik koji mi je ukrao acc potrosio je preko 6m. Prijatelj mi je rekao da igram bizz i da sam u familiji cicmicovci iako sam bio 8 rank u Mintz familiji i kada smo shvatili tko mi je ukrao acc zamolio sam ga da mi vrati i on je to i ucinio poslao mi je gmail i sifru i ja sam odmah promjenio, ako mozete u logovima da vidite da je 13.8 promjenjena sifra i gmail, nakon toga znao sam da cu kad tad dobiti ban i to se i desilo, znam svoju pogresku i ovo mi je prvi put da sam kaznjavan za generalno pravilo 1.1, za G.P 1.4 ovo mi je vec drugi put da sam prekrsio to pravilo,ali htio sam doznati tko mi je ukrao acc i slucajno se ulogovao nadajuci se da ce pisati ogranicenje racuna ,ali nije to pisalo nego sam uspio uci na vas server i obecajem da se nece ponoviti i stvarno zelim nastaviti igrati na ovome serveru jer vec 2 godine igram i upoznao sam previse odlicnih ljudi. Stvarno mi je zao sto sam prekrsio to pravilo i evo obecajem ako dobijem i ban od preko 7 dana mozete me slobodno perma banovati. Hvala na razumjevanju!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,385
Odbijeno, ne moze ovaj nalog dobit unban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom