Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Djolee Alcapone

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
357
Informacije:

1. Vaše ime IRL: Djordje
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 7-10h
5. Vaš Discord: djordjevicc.11
6. Vaše ingame ime: Djolee Alcapone

7. Vaš ID: 55104

Dodatne informacije

1. Lider za SAHP (San Andreas Highway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Zelim biti lider zato sto je SAHP jedna od organizacija koja je sama po sebi specificna i svi igraci misle da je jedna od slabijih organizacija jer je na autoputu,ali ja i moja ekipa mislimo suprotno i dokazacemo da je suprotno jer se moze napraviti mnogo dobar roleplay kada je potrebno i kada svi trebaju biti ozbiljni, a sa druge strane moze se ukljuciti i zabava u tome.

Lider sam pokusao biti i nazalost nisam uspeo, ali kroz ceo moj roleplay i celo iskustvo provedeno na ovom serveru sa iskusnim ljudima koji su me naucili sve i pomogli da se prilagodim sa svime imam to iskustvo koje bi mi pomoglo da vodim ovu organizaciju uz pomoc svoje ekipe koja stvarno voli ovu orgainzaciju i ima zelju kao ja da je vodimo, kao lider ove organizacije bio bi pravedan prema svima i imao mnogo ideja za ovu organizaciju i operacije koje bi izveo da bi organizacija bila na vrhu kao sto i treba da bude, ali kao sto je bitno da budemo ozbiljni kad je u pitanju roleplay iskoristili bi prilike da se svi mi zabavimo i da svima pruzim sansu da vide kako je to biti u jednoj organizaciji koja krece od sitnog pocetka i na kraju bude jedna od jacih organizacija.

Trudio bih se da povecam razinu roleplay-a , samim time bih naucio ljude u tome jer sam citav roleplay proveo u drzavnim organizacijama i naucio dosta toga i video sam zapravo kolko ljudi nisu ukljuceni u roleplay i to bi mi bila jedna od prvih zelja da uradim za ovu organizaciju ,bio bih pravedan prema svima i bio bih kao svi a ne da se izdvajam naravno trebace u dosta situacija vodjstvo ali ne treba ljudi da se plase mene sto sam lider nego da uvek pitaju ako im je nesto potrebno ili im treba pomoc jer cu uvek biti tu da im pomognem kad treba.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

HC Tim - Imao bih jednu ekipu koja je stvorena da resava sve probleme , pravi regrutacije , pomaze ljududima i objasnjava kako sve treba da se radi u ovoj organizaciji jer su svi ti ljudi sve isto prosli kao ja koji ce mi biti HC i imam mnogo poverenja da ce mi oni i svi koji budu u mojoj organizaciji stvoriti najlepse uspomene.


Regrutacije - Na ovoj stavci cemo raditi najvise.Prvog dana ce biti odrzana regrutacija gde cu prihvatiti nove Sheriffe koji ce vremenom kroz obuke poboljsati svoj RP i vremenom dobijati vece cinove.

Detaljna obuka - Svaki novi clan ove organizacije bi prosao detaljnu obuku koja bi se sastojala iz sledecih kriterijuma: Objasnjenje discorda - tu bi se novim clanovima objasnilo kako funckionise discord znaci za sta sluzi kao kanal kao npr kanal za kanabis tu bi im bilo objasnjeno kako se postavlja kada zaplene kanabis itd. Objasnjenje ingame funkcija - tu bi im bio objasnjen meni kada pritisnu J na tastaturi.Znaci kako se pali radar,trazi kanabis,stavljaju barikade,trake itd... Objasnjenje zakonika - tu bi im bio poslat zakonik i kako se pisu kazne.Kako da dodju do zakljucka da li kazna treba biti veca ili manja. PDA - ceo pda sistem bi im bio objasnjen (kako se traze ukradena vozila,trazena lica,kako se pisu kazne,sta je to igraci u blizini i sve ostalo)

POV hapsenja - Svaki sheriff ali i svaki hc ce morati imati POV u vezi hapsenja.Ovo je bitna stavka jer je uvek moguce da lice trazi advokata a ukoliko SAHP nema POV moramo pustiti lice a ono je mozda stvarno krsilo zakonik.Takodje ce ovo biti korisceno tako da svaki sheriff postavi u svoj patrol log dokaz hapsenja da ja mogu videti da li se on ponasa profesionalno kako bi svako trebao.

Otvorenost - Svi nasi clanovi bi morali biti otvoreni i predlagali nam sta da promenimo da poboljsamo sam RP.Stalno cemo raditi nesto novo i uvek ce svako biti odusevljen od SAHPA.


Tim protiv smanjenja kriminala - Ovaj tim je zaduzen za celo podrucje koje San Andreas Highway Patrol (SAHP) sam drzi.Oni su zaduzeni za suzbijanje kriminala,dilovanja,sadjenja i konzumiranja opojnih droga.Oni bi radili sa zemlje gde bi gledali podrucja kao sto su planine,obale,pecine,tuneli,reke i ti bu sprecavali dilovanje i konzumiranje a vazdusni tim bi gledao gde je zasadjen kanabis i to bi prenuo nasem timu sa offroad vozilima i oni bi to zaplenili.Oni bi takodje radili sa Federalnim Istraznim Birom (FIB) radi prikupljanja dokaza protiv bandi i kriminalnih familija.

Pauk sluzba - Ovaj deo je nekako zanemaren u proslim mandatima.Clanovi moje organizacije ce biti u obavezi da zaplenjuju vozila.Sistem ce raditi tako da ce biti Pauk servis i posle recimo 15 zapljenjenih vozila oni dobiti rankup na neku jedinicu.Uvek cemo imati pauk na sledecim lokacijama: Zatvor,Sandy shores,paleto bay i sami desni i levi auto put.

Presretaci - Ovo je specijalna jedinica koja vozi sive jugulare ili brza siva auta i presretaju ljude u undercover uniformi.Mislim da ce ovo smanjiti bzinu na autoputu jer ce se prosiriti vest da je SAHP previse aktivan na putu.Ali i pored presretaca imacemo klasicne patrole i fiksne radare.

Bezbednost gradjanja - Smatram da je bezbednost gradjana na autoputu najbitnija.Moj tim bi bio specijalno obucen i patrolirao bi 24/7 na autoputu radi bezbednosti gradjana Los Santosa.Takodje bih povecao RP na maksminalni nivo jer smatram da sada nije dovoljno dobro.

Autoritet - Posle vodjenja ove organizacije zeleo bih da ostavim dobar ugled i da me svi zavole.Clanovima moje organizacije bih posle zavrsetka mog mandata omogucio transfer u bilo koju drzavnu organizaciju i samim tim ostavio dobar ugled na sebe.Svaki clan moje organizacije dobijao bi ono sta i zasluzuje (bonus,rank up itd..),sposoban sam da vidim kada se neko stvarno trudi i ima zelju za organizaciju.(To znaci da bi ljudi krenuli od Sheriff Portira ili Vucne sluzbe samim time mogu birati i treba da skupe 15 zaplenjenih automobila ili 15 prodatih osiguranja i samim time idu na Sheriff grupu gde se moraju koristiti hapsenja kako bi isli dalje) Sve bi bilo fer i posteno tako da ko se trudi i stvarno hoce da radi bi uvek bio na vrhu i nagradjen.

Ministar - Imao bi svog ministra koji bi svaki dan proveravao da li je sve uredu sa drugim organizacijama da li im treba neka pomoc ili da li im nesto smeta kod nas jer mi je najbitnije da ostanem u dobrim odnosima sa svim organizacijama i uvek da budem tu ako im nesto treba.


4.Kriterijumi koje bih posedovao

Minimalno 13 godina (OOC)
Minimalno 8 godina (IC)
Poznavanje pravila grada-svako krsenje istih ce biti sanckionisano
Poznavanje same organizacije
Aktivnost je obavezna jer njom dobijate bonuse i rankup i minimalno (1h)
Postovanje svakog cina
Posedovanje sledecih stvari:
Medicinsko osiguranje
Vozacka dozvola
Dozvola za nosenje vatrenog oruzja (ovo cu stalno proveravati,ko ne bude imao pozvacemo kolege iz GOV-a i EMS-a i resicemo)

5.Imam par stvari koje cu ja uraditi za poboljsanje samog RP-a i ove organizacije.

Kao sto sam napisao ja sam krenuo od pocetka i ucio od iskusnih ljudi tako da nove clanove bih sa svojim zamenicima i posebnim instuktorima licno ja ucio kako bi razina roleplay u organizaciji bila jaca i bolja jer niko nije znao na svom pocetku.

Svako bi smeo prici meni i pitati me za bilo sta ili prijaviti nekog clana ako ih vredja ili izdvaja iz naseg tima to je najstrozije kod mene jer svi trebamo biti jednaki kako bi sve funkcionisalo i bilo na svojem mestu.

Imao bih ljude koji bi regusali sve oko Radio Chata ili ti Radio komunikacije da ne bi ljudi MG-ali ili radili stvari koje ne trebaju samim time spodrazumevaju se kodovi koje bi svakoga naucio kome je potrebno i ko nikada nije imao radno iskustvo

Uvek sam otvoren sa svima jer ne bi voleo da se izdvajam iako sam lider volim svima da pomazem oduvek.


6.Kodovi

10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 - Negativno.
10-3 - Prekid razgovora na centrali.
10-4 - Potvrda / Primljeno.
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-11 - Pljačka u toku.
10-14 - Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 - Trenutna lokacija?
10-22 - Trenutna lokacija svih aktivnih patrola?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin
10-99 - Situacija je završena!
10-95 - Prevoz lica do zatvora
10-55 - Zaustavljeno vozilo
10-57 - VIKTOR - Potera za vozilom
10-57 - FOKSTROT -Potera za pesakom

Kod A - Pad igre
Kod B - F8 i U
Status 1 - Dolazak na smenu
Status 2 - Odlazak sa smene


7.Rankovi

---Struktura---
1. Suspend
2. Serifski regrut
3. Vucna jedinica
4. Jedinica osiguranja
5. Serifski oficir I
6. Serifski oficir II
7. Serifski oficir III
8. Visi serif
9.Sergeant
10. Visoki narednik
11. AIR-1 Junior
12. AIR-1 Special
13. SSU Junior
14. SSU Special
15. SWAT Junior
16. SWAT Special
17. Detektiv Junior
18. Detektiv Special
19. Detektiv Senior
20. Vodja patrole

---KOMANDA---
21.Komandant
22. Instruktor obuke
23. Pukovnik AIR-1
24. Pukovnik SSU
25. Pukovnik SVAT-a
26. Glavni detektiv
---HighCommand---
27. Ministar za odnose
28. Pomocnik Drzavnog Serifa
29. Zamenik Drzavnog Serifa
30. Drzavni Serif


Srecno svim kandidatima i hvala na citanju!!!






 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom