Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Ian Mustankovicc

Player
Player
Joined
Apr 3, 2024
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL Ian
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-8h
5. Vaš Diskord iancro
6. Vaše Ingame ime Ian Mustankovic
7. Vaš ID 57792

Dodatne Informacije
1.
Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)​

  • Svatko bi u SAHP-u kretao od početka tko god on bio posto mislim da nije u redu da dode netko i samo dobi cin odjednom posto ga svi znaju sa ovoga projekta tako da bih ja kao lider bio ravnopravan prema svima. Naravno bih uveo dosta novih stvari kako bih poboljšao organizaciju i odveo ju na visi nivo
  • Biti lider mi je uvijek bio san, a pogotovo biti lider SAHP-a zato sto sam bas u njemu proveo najviše vremena te mislim da bi bio vise nego sposoban voditi SAHP jer sam i sam bio Assistent Državnog Sheriffa i djelomično vodio organizaciju.
  • Mogao bih puno doprinijeti projektu samim time sto nebi mogao svako ući u organizaciju jer bi bilo mnogo teza ispitivanja i obuka. Oni koji bi željeli ući prvo bi morali proći težak dio ispitivanje gdje bi se pitalo sva moguća pravila i primjeri također. Nakon sto bi to prošli imali bi drugi dio ispita a to je obuka te bi po zasluzi na toj obuci dobili cinove koje su zaslužili.

  • 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Kao sto sam rekao odmah bih poboljšao komunikaciju između SAHP-a i ostalih državnih organizacija i samim time bih organizirao neke akcije sa ostalim organizacijama.
  • Na autoputevima bih povećao količinu radara da građani manje prekoračuju brzinu zato sto u zadnje vrijeme je dosta kaosa na autoputevima te bih to smanjio također i
  • sa patrolama.
  • 2 puta tjedno bih održavao sastanke sa svojim najvišim cinovima kako nebi došlo do neke lose komunikacije te bih također održavao sastanke za cijeli SAHP barem 3 puta u mandatu, ali i vise ukoliko to bude bilo potrebno
  • Sistem bonusa bi bio da bi se dijelili za cijelu organizaciju 3 puta tjedno (poslije svake akcije banke) te bi oni najaktivniji dobijali bonuse lično iz moga džepa

  • 4.SISTEM ZA CINOVE
  • Patrolno Osoblje
  • ------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Suspend 24h
  • Suspend 12h
  • Sheriff na obuci
  • Vucna sluzba
  • Sheriff kadet
  • Sheriff I
  • Sheriff II
  • Sheriff III
  • Sheriff narednik
  • Sheriff porucnik
Specijalne jedinice

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • GIGN operativac
  • GIGN off-road
  • GIGN sniper team
  • Detektiv na obuci
  • Detektiv
  • Stariji Detektiv
  • Presretac


  • Komanda
  • ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • Zamjenik Komandanta GIGN
  • Zamjenik Vode Detektiva
  • Sef Patrolnog osoblja
  • Zamjenik Glavnog Presretaca
  • Glavni Presretac
  • Glavni Detektiv
  • Komandant GIGN-a


  • Vrhovna Komanda
  • ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • Voda osoblja
  • Sef osoblja
  • Menadžer
  • Asistent Drzavnog Sheriffa
  • Zamjenik Drzavnog Sheriffa
  • Drzavni Sheriff






GIGN -
(Groupe d'Intervention de la Gendarmerie Nationale - Nacionalna interventna skupina žandarmerije) -
Specijalna jedinica zadužena za svaku akciju da bude postavljena i da čeka da krene paljba ili da kriminalci krenu bježat da ih onu zaustave u tome. Jedinica će biti obučena da zna kako se ponašati od početka do kraja neke akcije. Gdje god da treba neka potpora GIGN će prvi doci i krenuti prvi u akciju te zaustaviti napade kriminalaca



Detektivi – Detektivi će biti zaduženi da snimaju dokaze i pomognu u rađenju case failova FIB-u, da racije na badne budu uspješnije i kvalitetnije. Pored skupljanja dokaza detektivi će biti upućeni u to da moraju znati kako se barata sa /me, /do, /try i /todo komandama. Detektivi će morati imati upaljenu kamericu 24/7 radi sakupljanja dokaza. Detektivi će također biti zaduženi da idu tražiti kanabis u području patroliranja SAHP-a.



PRESRETACI – Njihova uloga će biti da patroliraju po autoputu u autima namijenjenim samo njima. Oni će također imati radare po autoputevima te pratiti u kojoj zoni autoputa će biti najviše prekršaja





5.KODOVI

10-1
Svi se moraju poredat u vrstu na liniju

10-2 Negativno

10-3 Tišina na radio

10-4 Pozitivno

10-5 Ponovite posljednji prijenos

10-6 Zanemarite posljednji prijenos

10-7 Odjavljivanje sa smjene

10-8 Prijava na smjenu

10-10 Ispaljeni metci, potrebna pomoć

10-14 Svi oblače specijalnu uniformu

10-20 Lokacija?

10-21 Trenutna Situacija

10-22 Lokacija svih patrola

10-33 Hitno potrebna pomoć

10-99 Situacija je riješena





6. Uslovi za uci u SAHP

  • Minimalno 8 godina u gradu

  • Potreban je cist dosije

  • Jako dobro poznavanje pravila rp-a i grada

  • Minimalno 2h aktivno na dan
 

Hare Flow

Player
Player
Joined
Jun 7, 2024
Messages
592
Čestitamo,
Pozvani ste na interview za SAHP koji će se održati u Subotu 24/08/2024 u 20:00h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom