Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
52865
Players nickname
Vaske Borac
Administrators nickname
Nemanja Zajcev
Date
Aug 20, 2024
Time
6:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=3HBva_e6_O4

Vaske Skrbic

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
33
zeleo bih da se raspitam zasto sam ja dobio za G.P 6.15 i ako sam sluzbeno lice i bio sam obucen u sluzbeno lice ja sam njima rekao da stanu sa strane oni su to odbili i krenuli da broje ja se udaljio i oni mene i dalje krenuli da pucaju ja kao sluzbeno lice dok sam na duznosti ne moram da im brojim ako su prvi krenuli da pucaju i zeleo bih da zatrazim ceo POV gde kada sam krenuo da ih hapsim uradili LTA ili ti CL zeleo bih ovo sto pre da se preispita hvala unapred.
 

Vaske Skrbic

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
33
zeleo bih da se raspitam zasto sam ja dobio za G.P 6.15 i ako sam sluzbeno lice i bio sam obucen u sluzbeno lice ja sam njima rekao da stanu sa strane oni su to odbili i krenuli da broje ja se udaljio i oni mene i dalje krenuli da pucaju ja kao sluzbeno lice dok sam na duznosti ne moram da im brojim ako su prvi krenuli da pucaju i zeleo bih da zatrazim ceo POV gde kada sam krenuo da ih hapsim uradili LTA ili ti CL zeleo bih ovo sto pre da se preispita hvala unapred.
meni je samo krivo jer sam zbog vas izgubio posao
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom